Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Existuje stabilizátor zadní nápravy na Peugeota 309?


Dakaros

Recommended Posts

Původně zaslal: michal.doubravsky

U gti mám dojem,že jde stabilizátor uvnitř nápravnice.Měl by při jízdě v zatáčkách omezovat zvedání vnitřního kola :myslim

No někde jsem slyšel, že to GTička měly, ale ještě jsem to na žádným neviděl (možná sem se jen špatně díval)

Starý šádiny (100 a žofky) neměly stabilizátor ani vepředu a jeho montáží se stabilita neuvěřitelně zvětšila!!!

U mýho pežota mam pocit, že se při říznutí zatáčky vzadu strašně naklání a že by to stabilizátor moh dost zlepšit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku??? To je hotová prasárna:potlesk:potlesk:super

Vždyť je vidět, že ten starej držák v kastli tam má, tak proč prostě neprovrtal tu původní matku navařenou na kastli (pokud v ní zalomil šroub), zboku je díra, takže tam mohl hodit matku a zespod našroubovat zase ten držák s novým závitem?? Já to tak na autě udělal a je to jak origo z linky:aut

Jo a taky by mě zajímalo, jak je to tam dneska zrezlý(po tom vrtání do kastle):D

A ještě taky ta matka co drží buben (teda celý kolo)....to blbě vidím, nebo není zalisovaná a majitel si chce někde rozbít hubu:D:potlesk

[upravil dne 6/9/06 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Napadaj mě dvě možnosti:

1. Levnější náhrada sportovních tlumičů:-)

2. Jestli dobře koukám, na tom bubnu je podložka, takže jsou nejspíš vytažený kola a aby to nebrousilo podběhy, je upravenej doraz, aby to nešlo až dolů.

To jo, ale stejně mohl využít ten starej držá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...