Sign in to follow this  
Followers 0
noradek

Vyhřívání okna

10 posts in this topic

Namáte ponětí někdo,jestli jde opravit přerušené vlákno na zadním vyhřívanem okně?Díky.

Hledal jsem to tu a nic nenašel.

Někde sem slyšel,že by to mělo jít hliníkovou folii.ustříhneš proužek a přilípneš ho přez to přerušený místo.ale nejdřív musíš oškrábnout tu izolaci a to spálený aby si měl dobrej kontakt.nevim jestli to funguje ale prej to tak někdo opravoval

Původně zaslal: Medion

Někde sem slyšel,že by to mělo jít hliníkovou folii.ustříhneš proužek a přilípneš ho přez to přerušený místo.ale nejdřív musíš oškrábnout tu izolaci a to spálený aby si měl dobrej kontakt.nevim jestli to funguje ale prej to tak někdo opravoval

A čím to tam přilepim?

hele stačí když pak sklo(to místo kam to budeš lepit)odmastíš(lihem) tu folii(alobal)nasliníš a pořádně přímáčkneš.mělo by to držet

Existuje vodivej lak, kterým se to normálně spravuje. Zeptej se v obchodě s elektronickejma součástkama.

Původně zaslal: Dave_k

Existuje vodivej lak, kterým se to normálně spravuje. Zeptej se v obchodě s elektronickejma součástkama.

Jo to už jsem taky někde slišel,to sa tam asi jen natře co?Už jsi to někdy viděl?

Já jsem to nejen slyšel, ale i viděl :D Jenže ten vodivý lak je (byl) docela drahý a spotřebuješ ho jen trochu. Lepší je zajet do autoskla, tak Ti to opraví i se zárukou...

Ale jak píše Kurt, bylo to tady už mnohokrát!

Prodává se vodivá barva na opravu tištěných spojů ve slaboproudové elektronice. Stačí jen štětečken kapku na přerušené místo a už to funguje. Sám jsem si tak opravil několik pžerušenách míst a dodnes to spolehlivě funguje. Barva se dostane v obchodě na elektrosoučástky, nebo alespoň poradí kde přesně. Můžu doporučit. Ćau spiidy.