Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

OKNA + UZAMČENÍ


Hhonza

Recommended Posts

Dočetl jsem se tady ve starších příspěvcích, že asi funguje něco jako když odcházím od auta a dálkovým zamknu, tak se mi vytáhnou všechna stažená okna. A pak tam zmiňovali něco o nějakém superzamykání. Ale ani u jednoho jsem z těch příspěvků nepochopil o co jde. Vysvětlí mi to nějaká dobrá lví duše a i poradí jak to kdyžtak nastavit (aktivovat), nebo to tam je automaticky? Nechce se mi to teď jít zkoušet, uvidím zítra, ale rád bych věděl jak to funguje a co to vůbec je. Díky a :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarinoRS

chce to len hladat, hladat, hladat...:D

jóóóó, tak už jsem to našel...díky :super Tak já to udělám,snad to půjde. Až si ty okna \"nastavím\" tak pak musím při zamčení tedy tu dálku přidržet na dýl, aby se to zavřelo, nestačí jen klasicky zmáčknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: caco

Nepochopil?:bojim Nemyslis vazne:myslim. Jednoduchsi navod ako napisal JarinoRS asi neexistuje:D. Ozaj, nazdar JarinoRS.

Já k tomu předtím našel jinou diskuzi a tam jen všichni přikyvovali jak je to dobrý. Ale kdybych ti řekl co dělám tak by jses ani nedivil že jsem to nepochopil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

juchuuu, ja mam dodatocne zatvaranie okien pri zamykani.... ;)

to ma svoje caro kupovat auto od zenskej... Kedze jedina vec co ju na aute zaujima je farba, clovek sa este pol roka po kupe dozveda novinky, ktore v aute ma - to je ako keby som si to dokupil...:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe, ja som raz kupoval pre zenu auto od 70 rocnej dochodkyne, auto bolo po 4 rokoch ako nove, pravidelne servisky na kilometer presne :D a ked mi tetuska davala kluce, tak mi hovori, mlady pan, mate tam aj taku moznost, ze nemusite otvarat kazde dvere osobitne, staci vlozit klucik, otocit a otvoria sa vsetky dvere. reku fajn, je tam central. o chvilku teta vycarovala rezervne kluce a k tomu dva dialkove ovladace, hovori mi, toto mi dali v predajni pri kupe, neviem co to je, asi nejaka hlupost. pridem tuzobne s urcitym tusenim k autu, zatlacim tlacitko a cuduj sa svete, centralko na dialkove a alarm k tomu...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele dotaz č. 1....možná hloupý ale je tu. Jak zjistím že to má alarm a případně jak ho aktivuju? :myslim

Hele dotaz č. 2....možná hloupý ale je tu. Jak zjistím že to má superzamykání a jak ho aktivuju (teda vím jak ale jak poznám že je zrovna aktivní super a ne normál) ? :myslim

Díky za odpovědi a neukamenujte mě odpověďma že to ví i malé dítě :D

[upravil dne 12/10/06 Hhonza]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus auto zamknout dalkacem a pak ho odemknout klickem a otevrit dvere a uvidis, dop. delat to nekde venku, v garazi bys mohl odejit hluchej, jo a vypnes to tak, ze das klic do zapalovani a otocis na prvni polohu, aspon doufam :), a superzamknuty je to kdyz to zamknes tlacitkem na klicku, kdyz to chces zamknout norm. musis zmacknout dvakrat, aspon myslim, ale proc bys to delal?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: JarinoRS

hehe, ja som raz kupoval pre zenu auto od 70 rocnej dochodkyne, auto bolo po 4 rokoch ako nove, pravidelne servisky na kilometer presne :D a ked mi tetuska davala kluce, tak mi hovori, mlady pan, mate tam aj taku moznost, ze nemusite otvarat kazde dvere osobitne, staci vlozit klucik, otocit a otvoria sa vsetky dvere. reku fajn, je tam central. o chvilku teta vycarovala rezervne kluce a k tomu dva dialkove ovladace, hovori mi, toto mi dali v predajni pri kupe, neviem co to je, asi nejaka hlupost. pridem tuzobne s urcitym tusenim k autu, zatlacim tlacitko a cuduj sa svete, centralko na dialkove a alarm k tomu...:D

:o:o:o :potlesk:potlesk:potlesk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale mě to nějak nejde, co dělám špatně??!

zapnu zapalování těsně před nastartováním, vytáhnu okno nahoru držím 10s pak s ním sjedu dolů a držím 10s...no a když pak vylezu chci to zamknout jak klíčem tak DO tak se to jen zamkne a okno nic:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...