Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zavirani kufru


kveton

Recommended Posts

Ještě jsem se nesetkal s autem u kteryho by se s kufrem nemuselo trochu bouchnout, je tam těsnění ktere dosedne na víko , a to je ono co pruží a nepustí víko až uplně k zámku. Pokud kufr otevřeš tak musí odskočit. Spíš to že to jde zavřít moc lehce bych považoval za špatně. A víko by mělo jít spíš samo nahoru než dolů.

[upravil dne 4/9/06 Radek Hurvajz]

[upravil dne 4/9/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem stejnej problem, tak jsem si pohral s tema gumovejma (sroubovacima) dorazama co jsou na dverich a uz je to OK. :papa

BTW: mel jsem uz omlacenou tu dorazovou plosku na karoserii az na plech. Tak jsem to vzal laktuzkou a jeste jsem na to nalepil filcovy kolecka co se davaj na nohy u zidle.

Ale ted koukam, ze ty mas sedana a ja si podle fotky puvodne myslel, ze je to break kteryho mam ja.

Tam to bude mozna jinak.

[upravil dne 4.9.06 Semafor]

[upravil dne 4.9.06 Semafor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak- simas - asi néjni vyjímkou -já když víko pustim z těch 45° ,tak se mě taky samo zaklapne-možná to bude tim ,že tam mam spoiler a ten taky něco váží :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po montazi origos kridla mi staci taky pustit kufr cca 20cm nad hranou kufru a on uz se zaklapne tou vahou sam, me naopak stve ze kdyz ten kufr zavira nekdo kdo to nevi, tak s nim vdycky strasne rizne, to vzdycky skripu zubama :D

jo a taky me stve kdyz mi nekdo kufr zavira misto za ten cerny vystupek pod lvickem tak to bafne nekde za okraj nebo za horni hranu a necha mi na laku otisky prstu

[upravil dne 5/9/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já s tím musím taky bouchnout - samo se to nezavře. A souhlasím s Ferrym, že to matlání za hranu mně taky štve :D

Máme stejnou barvu, a když nám na tý naší naleštěný kastli někdo začne patlat rukama, tak je to všechno hned vidět .... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

No patrim mezi ty co stim taky musi trochu bouchnout. Lak ale nematlu. Puvodni myslenka jak zavirat kufr myslim je, ze se ma chytnout za tu plastovou uchytku na viku kufru, co je zevnitr jakoby naproti zamku. Zavirate to tim taky jeste nekdo? :mrk

Mám v kufru tapec a v něm je taky udělanej úchyt na zavření kufru. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...