Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Závada na elektroinstalaci


Robert34

Recommended Posts

Zdarec. Našel jsem konečně,tady u nás na Vysočině maníka,který dělá autoeletriku na 605. Ve čtvrtek tam jedu. Nejde mě otáčkoměr,palivoměr,cyklovač stěračů a ted i klaxon.. Jde to vše občas. Jestli se mu to podaří,budu Vás informovat nad možnýma příčinama. Jak sám říkal 605 má moc fajne eletriku:( Ale jináč jsem s ní moc spokojený.... Zatím bando. Robert.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec piloti.. Opraveno. U otáčkoměru byl doopravdy problém v řídící jednotce EGR. Cyklovač stěračů vadné relé a u palivoměru přerušený kabel mezi přístrojovkou a svorkovnicí,která je pod kobercem u řidiče... Tady jsou tři svorkovnice a je tudma vedena kabeláž. Ten maník dělal přímo v peugeotu,ale ted maká soukromě. Bylo vidět,že ví o čem je řeč... Má taky spousta knížek na 605.. Lamal jsem ho na okopčení,ale není s ním řeč. Podle těch návodů je to paráda hledat možné příčiny závad. Zatím čus a díky všem za informace.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Některé jsou v češtině,ale máš pravdu většina byla v němčině,anglině ....Budu muset si to to cd od fusio taky zakoupit. Co ten centrál nedělá Ti to v zimě taky... Když jsem tam byl s tou elektrikou ,tak tam přijelo tágo 605 srdt na opravu a ten taxikář říkal,že mu to v zimě dělá taky. Zatím čus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...