spirek

CHIP

36 posts in this topic

Zdarec všichni

Hele tak jsem včera našel tenhle Club a nějak sem tu brouzdal a přišel jsem až na téma Chip....no nevím jak to snese třeba HDi ale benzin to snese uplně super, protože moje 406ka papala i trávu kolem a na 2.0 16V to nejelo ani náhodou.....skusil jsem Chip a je to mega rozdíl!!!

Spotřeba šla dolů(samo že u norm.rychlostí do 130km/h potom je větší)normální jízda po okreskách jsem kolem 7,5 nahoru a když je nějaká ta rychlejší jízda tak max 8,5......na dálky když jedu do 120 tak klíďo i pod 7l........takže jednoznačně doporučuji CHIP. :super:roker

Původně zaslal: spirek

Zdarec všichni

skusil jsem Chip a je to mega rozdíl!!!

No mohol by si napísať kde to robili a hlavne za koľko ??:super

AutoDEA Benesov (delali mi tempomat), jsou snad jediny koho obcas doporuci i technik Peugeotu.

AutoDea chip Peugeot

Chiptunning ma od nich znamej na citrousi (slaby HDi) a je spokojen.

Ja se u nich ptal a cena je myslim 6k a spotreba o cca 1 dole.

Doporucuji Vectora tady z klubu, je to v "rodine" (samozrejme peugeotacke rodine), cena je o domluve, individualni pristup... A hlavne spokojeni zakaznici... :super:potlesk:potlesk:potlesk

[upravil dne 14/4/07 f3Rd@]

Původně zaslal: f3Rd@

Doporucuji Vectora tady z klubu, je to v "rodine" (samozrejme peugeotacke rodine), cena je o domluve, individualni pristup... A hlavne spokojeni zakaznici... :super:potlesk:potlesk:potlesk

dělá i 3.0 24V ??? a má to cenu chipovat??

Byl mi doporučen chip od BITPOWERu...

mám obavy o motor :myslim

ja mam tiez cip uz vyse roka a som velmi spokojny robili mi ho v bratislave.mam ho v 2,0hdi 80kw.s cipom pocitam tak okolo 100kw.stalo to 10000sk ale oplatilo sa spotreba isla dole o 1l.aj vykonovo je to dobre je to pruznejsie,co stoho ked top speed je obmedzena prevodovkou.

Původně zaslal: vinco321bi

ja mam tiez cip uz vyse roka a som velmi spokojny robili mi ho v bratislave.mam ho v 2,0hdi 80kw.s cipom pocitam tak okolo 100kw.stalo to 10000sk ale oplatilo sa spotreba isla dole o 1l.aj vykonovo je to dobre je to pruznejsie,co stoho ked top speed je obmedzena prevodovkou.

no jo no, to jsou všechno přeplnovane diesly... a co klasika benzin??? kdyz uz v aute turbo je, jde to snaze... :)

Původně zaslal: f3Rd@

Můžeš sem dát na ně nějaký kontakt?? Díky

Původně zaslal: @re

dělá i 3.0 24V ??? a má to cenu chipovat??

Byl mi doporučen chip od BITPOWERu...

mám obavy o motor :myslim

Tak to nevim, zeptej se ho. Turbo benziny myslim dela, ale klasiky to fakt nevim. Vsak mu pisni SZ nebo na ICQ a uvidis...

Původně zaslal: vinco321bi

A kolik mas tedy prumerku?A ten top speed nevim nevim...Myslim,ze je to spis vykonem....me jede 215km/h a vic nic a v cervenem jeste neni.....:DOmezovac je spis na rychlost nez na prevodovku;)

[upravil dne 17.4.07 Zipík]

Původně zaslal: buml

AutoDEA Benesov (delali mi tempomat), jsou snad jediny koho obcas doporuci i technik Peugeotu.

AutoDea chip Peugeot

Chiptunning ma od nich znamej na citrousi (slaby HDi) a je spokojen.

Ja se u nich ptal a cena je myslim 6k a spotreba o cca 1 dole.

Nabízel mi chipnutí z 80kW na 96kW za 5000,- Kč:mrk

co vy a názor na CHIP, vyplatí se rozumný chip viz příspěvek výše?!

Původně zaslal: Alek

Kladno (Středočeský kraj) 4 800 Kč, prověřeno!!!:potlesk

nějaký kontakt či odkaz či název firmy dáš?