Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomoc


raspa

Recommended Posts

Původně zaslal: raspa

Nebo je tu ještě další varianta zde http://www.kopp.cz/www/index.php?product=107&aln=cz

vcelku zařilá kniha podle mě

podle me vcelku nanic ;) Mam ale pocit ze Murder shani tu uzivatelskou prirucku co se dava k autu, abys vedel kde mas jakou zarovku vymenit a jak treba stelovat sedacky, nebo zachazet s dalkovym ovladanim centralu Ke stazeni ho ma tusim uzivatel Sepp na svych strankach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: raspa

Nebo je tu ještě další varianta zde http://www.kopp.cz/www/index.php?product=107&aln=cz

vcelku zařilá kniha podle mě

podle me vcelku nanic ;) Mam ale pocit ze Murder shani tu uzivatelskou prirucku co se dava k autu, abys vedel kde mas jakou zarovku vymenit a jak treba stelovat sedacky, nebo zachazet s dalkovym ovladanim centralu Ke stazeni ho ma tusim uzivatel Sepp na svych strankach

Tak tento jednoduchý manuál je k disozici na hlavní straně P-C pro registrované členy , jinak máš myslím pravdu někdo ho na svých stránkách má - myslím že jsem ho tu taky zahlíd ale u koho netuším a nejsem si jist že zrovna Sepp a na 406

[upravil dne 3/9/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj - uzivatelskou prirucku tam mam ke stazeni.. je to v sekci Downloads - staci se zaregistrovat...

Jinak je to jen jedna ze dvou moznych variant - a je jen pro nove modely 406tek -- snad najdu jeste par Mega a nahraji tam i tu druhou prirucku, v novejsim a barevnem provedeni....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...