Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A zase ta zadní náprava


fante

Recommended Posts

Mám trapný dotaz stran stále se opakujícího problému. Na mojí 309 při propérování vrže zadní náprava, občas se ozve rána. Je mi jasné, že je to na repas. Takže: netuší někdo z vás, co všechno bude třeba vyměnit (nehodlám s tím hasit někam do servisu), resp. když by se mi to podařilo nějak promazat, na jak dlouho mě takováhle rádoby oprava zbaví toho protivného vrzání? Vím že se to tady probíralo vrchem spodem, ale potřeboval bych to malinko upřesnit. Díkes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No něco už jsem dělal, ale mám výhodu že brácha i ta?ka jsou automechanici. Ikdyž s Peugeoty moc zkušeností nemáme a speciálně tohle jsme nikdy nedělali, tak bych si na to troufnul. Akorát potřebuju zjistit, co všechno splašit, než to rozhodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim jak 309, ale kdyz jsem chtel delat repasi ZP u 205 stylem vymen vseho co se da u strejce v dilne, tak nas cena jen dilu mela vyjit na +- 5000 kc. A prace je to vazne hnusna celej den jsme se ji snazili jen predpruzit, vsechno zarezli srouby nesli povolit a kdyz nevis kam sahnout a do ceho poradne mlatit palici...

Takze na konec po utrapach co s tim byli jsem to dal do Pribrami ke Kacirkovi a za 2,5 hodky jsem to mel hotovy. Pohoda zadnej stres a naprava komplet vymenena.

Kdybych si mohl vybrat, tak to tam soupnu zas za tu praci to stoji. Nejsem masochista abych to zkousel znova delat doma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak tahle pakárna mě zanedlouho čeká taky, akorát mám 205tku. Ptal jsem se už ve dvou servisech a v jednom chtěli 8000 a v druhým dokonce 10000 a taky říkali, že ta náprava už může bejt tak v prdeli, že to ani na repasi nepůjde, tak mě napadlo, oddie, ta jsi tvrdil, že máš zadní nápravu na 205tku a ve slušným stavu, máš jí ještě? A mimochodem asi příští tejden jedu do Prahy, že bych se zastavil pro tu palubku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak tahle pakárna mě zanedlouho čeká taky, akorát mám 205tku. Ptal jsem se už ve dvou servisech a v jednom chtěli 8000 a v druhým dokonce 10000 a taky říkali, že ta náprava už může bejt tak v prdeli, že to ani na repasi nepůjde, tak mě napadlo, oddie, ta jsi tvrdil, že máš zadní nápravu na 205tku a ve slušným stavu, máš jí ještě? A mimochodem asi příští tejden jedu do Prahy, že bych se zastavil pro tu palubku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu asi to tak udělám, 5500 je sice dost, ale i kdybych to někde dělal sám ta dám stejně plno peněz za ty díly. No nevím, ještě se pokusím někde sehnat někajou slušnou za solidní peníz, ale to ještě není tak úplně nejhorší, takže to musí počkat, teď je priorita přední tlumiče. Ty mám tak v hajzlu, že se mi sjížděj blbě gumy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu asi to tak udělám, 5500 je sice dost, ale i kdybych to někde dělal sám ta dám stejně plno peněz za ty díly. No nevím, ještě se pokusím někde sehnat někajou slušnou za solidní peníz, ale to ještě není tak úplně nejhorší, takže to musí počkat, teď je priorita přední tlumiče. Ty mám tak v hajzlu, že se mi sjížděj blbě gumy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...