Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poskozeni laku 406


mirek03

Recommended Posts

Ahojky :papa

mam nasledujici dotazek-bude to delsi tak me nekamenujte:asi rok jsem majitel Peugeota 406/modra metla/,kdyz jsem jej koupil tak nemel temer zadnou vadu laku-skoro zadny skrabanec atd proste nadhera :roker a v soucasne dobe koukam a kapota je cim dal tim vice podobana/od znaku lva to smeruje vejs/ :o:mad::mad:-nejsou to jen takove ty male tukance od letajicich kaminku ale celkem i pekne odreniny laku az na cistej plech...:bojim fakt hruza hledet-clovek by brecel

Zajimalo by me teda cim to muze byt???:o:o Mam nasledujici varianty:

a/bylo to strikle a blby lak

b/fakt mam smulu a ty kameny litaj jen na moje auto-ostatni auta jsou ok

c/nejsou zasterky,sjete gumy atd??ale to by nemelo mit vliv ne??,-podle me blbost

d/fakt nevim.....:myslim:myslim:myslim

Tak co myslite???Normal neni problem to nechat popravit-striknout ale mam obavy ze pak vyjedu a za 1mesic to bude to same a penize vyhozene:grr:grr Uz si nevim rady:myslim

PS:podotykam ze auto slouzi jako druhe vozidlo a tedy pouzivano minimalne a je garazovane...

:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli je to opravdu až na plech a nebydlíš u kamenolomu a nejezdíš za náklaďáky naloženými štěrkem, tak se jedná pravděpodobně o novou kapotu se špatně provedeným lakem nebo nekvalitním použitým materiálem na lak. Jestli má barva nějaký špatný podklad, tak by se to mohlo opakovat i po novém přelakování. Jistota by byla koupit někde na vrakovišti originál kapotu s originál lakem a nastříkat.

Ale nejprve to ukaž nějakému dobrému lakýrníkovy, který by mohl určit příčinu, proč se to loupe. Takhle na dálku podle popisu se příčina určit nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to kremenak:

taky si myslim ze blbej lak na kapote....ono se to neloupe-spis to nic nevydrzi.(kaminky atd ale fakt huste!)No nejlepsi kdyz to nebudu resit a za nejakej casek s tim zajedu nekde nechat striknout...

PS:a myslis ze kdyz by puvodni barvu odstranili a strikli tak by to bylo OK???tzn. nemusela se kupovat nova??-preci jenom to neco stoji ze:-):mrk

-kdyby to nebyl milacek domu tak jej prodam a hotovo:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo mam podobnej problem ,kdyz jsem kupoval pazouta -taky modra metaliza tak lak byl paradni,ale co se nestalo, po par umyti se objevilo presne to co popisujes.Pricina bazar velmi pekne zamaskoval drobne odreniny rozlestenim a pridanim korekcni tuzky ktery pocase zmizi a objevi se puvodni \"paradni\" lak.:(:(:( No kdo umi ze....:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak to má kamarád po roce má haubnu vozobanou jak sv.ině.

Já mám na stárým péžu lakovanou novou kapotu přímo u peugeota a po 3 třech měsících provozu jen jedna památka. Ale to byla taková rána, že jsem původně myslel, že mám rozbitý okno. Na první pohled jsem to ani neviděl, ale nas,ralo mě to, týden po laku :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja bych nechal striknout puvodni od profesionala, pokud zrovna na kapote nemas diry od meteoritu a mas vystarano,preci jen nova kapota neco stoji-nevim co mas presne za rok ale cena za novou kapotu je kolem 5k+novej lak..to uz neco spolkne..koukni treba na elit.cz tam najdes kolik te vyjde nova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mirek03

to ajdamek:

a myslis ze to mam nechat striknout-puvodni kapota or koupit kapotu jinou???

Nemá cenu kupovat novou kapotu. Tuhle pěkně nechat přebrousit a stříknout u profesionála a kvalitní barvou.

Já bych se na taklhle starým autě osobně na lakování vys.ral, to je akorát člověk víc nasranej, když ho tam něco trefí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...