Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Display na palubní počítač


Jaris

Recommended Posts

Zdravíím. Mám takovej problém a potřeboval bych radu. Sehnal jsem si velký display co by měl ukazovat údaje o PC. Ale po několika pokusech ho zprovoznit jsem zjistil že místo KM/h tam mám Mph. Display jsem vyměnil za ten menší a po napojení mikrospínače se mě nepřepínaj údaje. Jenom tam svítí teplota. Ten display je asi z auta co mělo tacho v mílích. Je možný, že si to nerozumí? Mám peugeot 406 2.1TD a podle tipu motoru by to měl umět. Už jsem tu přečetl snad vše co se týká tohoto tématu. Nevím si rady :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 406tek vybavených velkým displejem lze jednotky, ve kterých se zobrazuje rychlost (Mph-Km/h), měnit pomocí dálkového ovladače. Ale pokud Ti jde o zapojení a zprovoznění velkého displeje ve voze,kde byl před tím malý displej, jsou tady daleko povolanější, kteří by mohli poradit. Taky se to tady v minulosti i diskutovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já mám starý model. Tam je ten display úplně jinak než u nového. I když se display prosvítí pod určitým úhlem, tak je tam mph. Takže žádný ovladač nepomůže. Ten display je z auta které bylo údajně dovezeno z Francie. Mě jde o to zjistit jestli komunikuje v autech s normou km/h. To mě fakt nikdo neporadí kdo se v tom vyzná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel mas smulu, u stareho modelu jsou opravdu dve verze displeju, lisi se objednacim cislem, jedna verze je v KMH, druha v MPH, takze ti prodali displej z anglickeho auta a bude ti k nicemu, stejne jako napr. sdruzene palubni pristroje z anglickeho auta, pac ukazuji v MPH a nejde to nijak prenastavit. V lepsim pripade se ti podari jim to omlatit o hlavu a ziskat penize zpet, v horsim jsi asi prodelal

To Semafor: displeje s GPS se starych modelu 406 netykaji, to je uplne jina verze

[upravil dne 2/9/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...