Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PLZEŇ


Recommended Posts

Neplánuje se nějaký zářijový (podzimní) sraz v Plzni či okolí? Koukám že se často scházíte u Normy. Jsem novopečený pežoťák a docela bych se kouknul na nějakej ten srazík i když tam budu jako hotovej lvíček benjamínek mezi ostřílenými lvy. Snad mě nesežerete.... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj, kazdej nekdy musel zacinat :-) ...

v zari urcite bude u normy sraz taky, datum vyhlasuje petr406red a srazy bejvaji v patek kolem paty hodiny zhruba jednou mesicne. pristi vykend je sraz v Cervenym Kostelci, tak nejspis by to bylo ten patek po, ale nechci mluvit za Petra :-)

jinak nevim jestli uz neni na to pozde, ale mohl by ses prihlasit a jet do toho Kostelce:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Blizzard

Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: Medvěd

Ale z Plzně jede mohutná kolona (Petr 406 red, Pavel 406 silver, Blizzard, Kámoška. . . . )

Promyslím to...

jo, misto by se urcite naslo :) , ale prece jenom by bylo lepsi jet vlastnim aby ses moh pochlubit :aut

No tak to je jasný že bych jel svým mazlíkem :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

Cau tak sraz v PLZNI bude v zari urcite mlivili jsem o tom s Bennym a predbezne datum je 22. zari nebo pak patek potom a to je 28. Tak jen tak pro zajimavost :) ale jeste se musime domluvit aby i ostani meli nejak cas.

Ten pátek poté je 29. Dám ti malo radu, vždycky stačí k tomu datumu přičíst 7 a máš kolikátého bude za týden :D Tak to já bych měl čas spíš toho 29., toho 22. můžu až po 19. hodině,ale samozřejmě se přizpůsobím a podřídím ostříleným plzeňským lvům :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hhonza : uz jsem to opravil ;) jsem se nejak sek :) ale ohledne toho casu vecinou se slejzame od tech pul paty tak kdyz by ti to vyslo driv bylo by to super jinak je to tak od tech 17 - 20 kdyz je pekne a je co probyrat nebo nekdy i rozebyrat :D

Petr 406 red : no to by me taky zajimalo ja myslel ze je to nekdo od tebe nebo brachy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

Hhonza : uz jsem to opravil ;) jsem se nejak sek :) ale ohledne toho casu vecinou se slejzame od tech pul paty tak kdyz by ti to vyslo driv bylo by to super jinak je to tak od tech 17 - 20 kdyz je pekne a je co probyrat nebo nekdy i rozebyrat :D

Když to bude toho 22. tak to neklapne, do těch 19.hod makám a dřív se hnout nemůžu. Ale toho 29. mam free to bych přijel :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...