Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rád Vás poznávám....


Hhonza

Recommended Posts

A ještě zepředu....jinak interiér už jsem nefotil, protože na to nebyly vůbec žádný podmínky (foťák amaterský, baterky ve foťáku vybitý, docela šero a tudíž by to bylo dost tmavý a i málo času). Ale to asi všichni víte jak to vypadá - panel v imitaci dřeva, rádio a pod ním CD měnič, plná palba....až budou lepší podmínky a budu mít ten druhej foťák tak si ho chci pořádně nafotit do své sbírky a pak to kdyžtak přihodím, ale pro představu to bohatě stačí. Tak snad mi ho moc nepohaníte a bude mi spolehlivě sloužit :papa

[upravil dne 5/9/06 Hhonza]

post-0-14109594817883_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si všimnul že jich na srazy moc nejezdí aspoň podle fotek co jsou zde k dispozici. I bych jel rád, ale v pátek mám noční a v sobotu v noci musím odvézt známý z letiště domů. A jet tam takovej kus cesty z Plzně jen na den (ani ne, protože než se po noční vyspím) tak mi to přijde asi nesmysl. Ale další už mu neuteče a aspoň se do té doby poznám s plzeňskýma klukam na místních srazech a pak se budu moct případně přidat do jejich společnosti, abych tam nebyl jak kůl v plotě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Taky Tě vítám mezi pažouťáky (ty fotky bych dopobručil trochu, trošinku zmenšit a budou O.K.) a doufám, že přijedeš s plzeňskou kolonou na sraz (je to už v pátek a 307ček na srazy moc nejezdí)

Jo a k tý velikosti-musím si sem hodit pořádněj program na fotky, teď jsem dělal úplně nový PC a skoro nic tam zatím nemám, takže ani s fotkama nejdou dělat divy. Ale polepším se :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JarinoRS

caco, to TY sem malo chodis :P toto je hhonzov prvy prispevok

Zasláno 1.9.06 v 11:14

Původně zaslal: Hhonza

Přihlásil jsem se mezi Vás, jelikož jsem si udělal radost a koupil si 307 a doufám, že spolu budeme dobře vycházet - jak s 307 tak s Váma :-)

treba sa viac snazit :D

Tak tak, toto byl můj první příspěvek....roním slzy když si na to vzpomenu, to už bylo dávno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...