Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vykon 405 1.8 TD


Ruza

Recommended Posts

doprdele co si vy dva dokazujete??? Hadate se tady jak mali parchanti!!! Tak se prestante napadat a sve nazory sdelujte bez emoci a utoku na toho druheho protoze me fakt zacinate stvat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,8TD je mechanický diesel, takže chip si můžeš dát leda do rádia - v tom motoru není co chipovat.

1,8TD už má intercooler, stačí se podívat pod kapotu, je to taková ta hliníková mřížka úplně nahoře.

Možná by se dal nepatrně zvýšit ten plnícíí tlak, nevím, a úměrně tomu přeseřídit dávka - každopádně tyhle motory ale maj už tak dost problém s praskajícími hlavami, takže je to blbost. Když chceš silnější auto, kup si radši jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Venca: ne, jen jsem tu včera nebyl, měl jsem práci mimo...

Nadto už mi to tu lehce leze krkem, je tu čím dál víc balastu, už ani nemám sílu to číst všechno, to bych nedělal nic jiného. Tak mám aspoň snahu od pohledu trefit témátka, ke kterým mám co říct... ale stejně si mnohem radši pokecám s klukama u mě, nad nějakým autem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm... Od tý doby, co se tady začali líhnout tukoši je to na pytel. Když kurva nějakej lulan neví že, 405 TD nemá kompík a má IC a místo hadic docela slušný roury, a tváří se jak mystr světa : NESU VÁM SVĚTLO NEVĚŘÍCÍ...., tak a? táhne s prominutím do hajzlu. // Jo a dík Oddie. U tabe je opravdovej relax...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR opravdu by nic nepomohlo? někde na netusem četl žedávaj nějaky lepší filtry na naftáky něco s čerpadlem a nebylo to zrovna za malej peníz a kasali se že se zvedne výkon motoru :)

Jo mini srazíky v garáži aspon člověk zjistí kde co to auto má Tome ještě jednou dík radio hraje jedna báseň :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Hixs- mas pravdu, presne takle jsem to chtel napsat....405 1.8TD je the very best motor, hlavne ty poradny hadice... ty jsou uplne nej nej... mozna bude stat za zvazeni, prodat tyhle zazraky francouzkyho snazeni a poridit za ty prachy normalni auto /nejlepe nemecky, pripadne japonsky/... pak odpadne tahle diskuze o vykonu a OT prispevky .... lol:D

PS- svetlo doslo, budete si muset vystacit sami s palubnima sirkama a doutnavkama misto svetel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

206wrc: já jsem dlouhou dobu dost klidnej, clovek ale takovy magori jako jses ty me fakt dokazou nasrat uplne na nejvisi miru. Takze se doprdele seber a vypadni nekam jinam kde ti ty tvy priblbli kecy budou bastit.:mad::mad::mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Pan Lulan WRC: Pokaď ti voněj Německý či Japonský auta, tak se spakuj a jdi opruzovat na jejich kluby. Nevím co tu pohledáváš. Na takovýhleho pičuse sme tady dlouho čekali... Jo jo, fakt sem si dal tu práci a v klídku si přečet, cos tu stihnul za tu chvíli, co tady opruzuješ, nablábolit. Víš, ono to není o tom, že si přečteč pár chytrejch plátků a tím pádem máš licenci na tunera roku, ale to se teky musíš do pár motorů podívat jinak než když otevřeš haubnu, abys omrk olej. Tenhle klub je o tom jak pomoct, poradit a ne a ohromit jak sem chytrej a geniální. Pár lidí už si tady stih pekelně nasrat a pokud si s tvojí výchovou dali rodiče aspoň trochu práce, tak by si už dávno měl umět poznat, že když tě 10 lidí pošle do hajzlu, tak je něco blbě. Až založím PIČUS KLUB - dám ti vědět. Můžeš to moderovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud tady budeš \"cenne\" rady trousit ty, a někdo se jima bude řídit, tak za chvíli tu bude půlka aut nepojízdnejch. A pokud ses trošku začet do historie příspěvků, tak si asi zjistil, že než se tu začali líhnout tvoje chytrosti, tak se tady místem neplýtvalo. To je divný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...