Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radio se nevypina automaticky


reistert

Recommended Posts

Ahoj lidicky.Mel jsem svyho Bobese v servisu.ale vratil se me neak nesladeny.Problem je ze i kdyz neni zaply zapalovani.,hraje me porad radio a kdyz vypnu motor tak radio hraje dal.Pred servisem to ale fungovalo normalne.Jel jsem tedy zpatky do servisu,ale tam me rekly,ze s radiem nic nedelaly.V servisu menily mlhovku a na centralnim zamykani u ridice taky neco delaly.Ted ta otazka neni mozne ze maji jedna stech vecich stejny elektricky okruh.?Diky Robert

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bych se s něma nesral prostě bych tam zajel a čekal tam až to daj do původního stavu.když né,tak si nechal zavolat generálního(ředitele)a řekl bych mu takový věci,že by mu byli i slipy malí.jako sem to udělal já s bývalou 405kou a to sem ji měl v Peugeoťáckým servisu:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ja mam upne to same. ale stím ze sem zadnou opravu nedelal. zakodoval sem si radio a jak sem ho tam vrátil po dekodovani tak se prestalo vypínat. po prezkozseni konektoru mi jdou oba + poly. podotykam ze zadny jiny zasah do auta sem nedelal. tak ted hold musim natahovat ruku:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...