Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Originál rádio s CD RD-3 a funkce \"autovolume\"


imaster

Recommended Posts

Zdravím pánové, ve svém peugeotu 206 mám originál rádio s CD (podle manuálu označené jako RD-3), 4x repro s displayem v kapličce. Rádio má funkci \"autovolume\". Podle manuálu by tato funkce měla dělat asi to, že podle rychlosti vozu zvedá nebo snižuje hlasitost. Ale mi se nezdá, že by to fungovalo. Funkce je samozřejmě v menu zapnutá.

Nevíte náhodou, jak to funguje? Funguje to někomu? Odkud si rádio bere informaci o rychlosti vozu? Nebo je někde na rádiu mikrofón a snímá úroveň hluku ve voze?

Díky všem za odpověď a za čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: imaster

Zdravím pánové, ve svém peugeotu 206 mám originál rádio s CD (podle manuálu označené jako RD-3), 4x repro s displayem v kapličce. Rádio má funkci \"autovolume\". Podle manuálu by tato funkce měla dělat asi to, že podle rychlosti vozu zvedá nebo snižuje hlasitost. Ale mi se nezdá, že by to fungovalo. Funkce je samozřejmě v menu zapnutá.

Nevíte náhodou, jak to funguje? Funguje to někomu? Odkud si rádio bere informaci o rychlosti vozu? Nebo je někde na rádiu mikrofón a snímá úroveň hluku ve voze?

Díky všem za odpověď a za čas.

a nemůže být náhodou informace o rychlosti přímo z ŘJ ?? Mikrofon asi nikde nebude :myslim

Já to mám taky a nějaký rozdíl nepozoruji. Zkus jet hodně rychle a uvidíš :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BOSSCZ

Tak je asi třeba někde chyba ve spojení ne? Znám případ kdy ve svazku 14 drátů byl jeden přeskříplej :P

možná je ta změna málo postřehnutelná, já s tím problém nemám, třeba se vyjádří i imaster ;)

[upravil dne 4/10/06 jardas]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se vyjadřuju pánové. Opravdu ta změna je skoro nepostřehnutelná. Prostě to udržuje stejnou hlasitost oproti okolí.

Původně jsem si myslel, že to bude větší rozdíl, že dám třeba hlasitost na 4 a po rozjezdu na 100Km to bude řvát třeba na 10.

Takže pokud otevřu okno, stejně to musím ohulit ručně.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: imaster

Původně zaslal: Blizzard

a co takhle zkusit zvednout predek auta na heverech, dat pod cumak spalky a rozjet to na miste treba na tech 200 a uslysis jestli se bude hlasitost zesilovat nebo ne:super

No jo, jenže já mám papírově max 156 Km/h:mad:

s cumakem na spalkach to da mnooohem vic. nebrzdi te totiz vzduch a valivej odpor pneu :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...