Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní plato


kontra

Recommended Posts

Zdarec,

potřeboval bych poradit ohledně zadního plata. Mám tam dělaný z dřevotřísky. Je uchycený pouze u zadních sedaček ale druhá strana(u okna) není chycená vůbec a na hrbolech to skáče. Nehrál si s tím už někdo? A ještě jeden možná blnej dotaz, ale přesto: Na co tam jsou ty plechy pod tim platem? Dost to snižuje kufr a je tam málo místa na subwofer. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kontra

Zdarec,

potřeboval bych poradit ohledně zadního plata. Mám tam dělaný z dřevotřísky. Je uchycený pouze u zadních sedaček ale druhá strana(u okna) není chycená vůbec a na hrbolech to skáče. Nehrál si s tím už někdo? A ještě jeden možná blnej dotaz, ale přesto: Na co tam jsou ty plechy pod tim platem? Dost to snižuje kufr a je tam málo místa na subwofer. Díky

mam doma jedno zbytecny plato ze 406ky, je latkovy original, zadnej drevotriskovej bastl, tak jestli ho chces tak dejme tomu za 200 je tvoje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

zadni plato jsem udaval celkem dlouho nastesi jsem ho i udal ale byl to boj a podruhy bych se ani do vymeny nepoustel. Necekal jsem ze kvuli blbymu platu musi clovek rozebrat cely auto ( jen teda pulku aby me tu nekdo nevzal za slovo). :aut

dyk to neni tak hrozny ;) sundas plastove oblozeni zadnich sloupku, sundas zadni sedacky, povolis tri matky od uchyceni bezpecnostnich pasu a je to dole ;) prace na 20 minut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kontra

To Ferry:

Díky za nabídku, ale orig. plato mám taky a nemyslím, že by to s ním hrálo lépe

OK tak to jo, ja myslel ze bys chtel vyhodit tu drevotrisku a nemas tam co dat

No podle me nehraje plato ale repraky :D nejsem zadny audiofil a vetsinou stejne nejradsi posloucham motor pri 5500 otackach ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To pak slysis i ten benzin, jak tam tece :D 3.0 V6 by zpival urcite lip.

Jinak pokud jde o zadni plato, taky jsem to nekolikrat resil kvuli hudbe - ten plech tam fakt prekazi, ale co s nim? Je fakt, ze zadnej vetsi reprak tam proste nedas, magnet se tam nebude vejit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...