Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Volnoběžné otáčky


MPavel

Recommended Posts

Zdravím. Vím že se to tu hodněkrát řešilo. Četl jsem si spousty příspěvků.

Mam nerovnoměrné otáčky motoru. Lehce mi kmitá ručička otáčkoměru a je to i ciítít jak motor vybruje a i slyšet. Svíčky jsem měnil a trošku se to zlepšilo. Napadla mě ještě zapalovací lišta, ale četl jsem zde o krokovým motorku, který by mohl být příčinou. Nevím ale kde ho najít. Mohl by mi z vás někdo poradit...? Popř. nevěděl by ještě někdo o jiné příčině? Nestačilo by jenom nastavit volnoběžný otáčky v ECU?

406 2.0 99kw.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To daja535: Už jsem hledal, ale našel jsem jen vyfocenej můj motor, kde řešili něco jiného... Víc obrázků jsem zde nenašel.

To lampa: tzn. že ručička otáčkoměru se lehce pohybuje nahoru a dolů při volnoběhu. Ne že by vylítla o 500 výš a pak zase spadla.

Našel jsem foto mého motoru. Ten krokovací motorek je jak ukazuje šipka?

post-0-14109594784079_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Tak ten problem mam i ja:nevimKmita od 800 do 900.Jak se zahreje taj je kolem 900:-(.Uz mam knizku jak na to tak snad tam najdu nejaky podrobnejsi popis:mrk

Úplně stejné. Mluvil jsem teď ráno s panem Vašendou a říkal, že to bude zřejmě zanešená škrtící klapka. Krokovacím motorkem to prý nebude. To by otáčky lítaly výrazně víc.

A taky budu muset vyměnit teplotní čidlo. Motůrek se mi nechce rozjíždět když je studený.... :(

Zipík: Pokud vyřešíš problém s kolísáním tak se prosím ozvi. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Rad bych ti pomoh ale auto mam v servisu a nevim kdy bude.Necekane komplikace:grr.Je mozne,ze i na sraz s budu muset pujcit jine:(

Jo to znám. Já jsem si před 14 dny koupil 406 coupe. Autíčko je to parádní, ale má pár technických problémků, které postupně řeším. Nejhorší asi bude spojka. Tu bude potřeba celou vyměnit, investice cca 7000,- :( Tu ale nechám udělat až za dýl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...