Sign in to follow this  
Followers 0
Medvěd

21. pražský minisraz Džbán

54 posts in this topic

John (hlavní pořadatel) si asi myslí, že je už dostatečná zima, aby mohl spát zimním spánkem -

TAKŽE PŘIPOMÍNÁM MÍSTO NĚJ - DŽBÁN BUDE na známém místě v již 21x určený čas dne 7.9.2006

(pro neznalé - 7.9.2006 v 18. hodin na parkovišti před autocampem Džbán, večer pak pokračujeme v restauraci Šárka tamtéž)

Ale John nespí, ale dneska mu nešel od rána net doma tak jsem to nemohl napsat.... :(

Tam bych asi taky neměl chybět že??? :D :D :D :D

Né to byl vtip.... budu tam a doufám,že nás tam bude jako vždy hojný počet a bude to jako

vždy supr posezení.... :super :super

Od března jsem nevynechal, takže chci zvládnout jeden rok vkuse .. takže se alespoň na chvilku určitě stavim, ale myslim, že když mi do toho nic nevleze, tak tam budu až do konce...

A bude šlalom?:mrk

Původně zaslal: Neon

Od března jsem nevynechal, takže chci zvládnout jeden rok vkuse .. takže se alespoň na chvilku určitě stavim, ale myslim, že když mi do toho nic nevleze, tak tam budu až do konce...

Takže to jsi takovej džbánovej notor, ne? Ale uričtě v tom nejsi sám. Dorazil bych taky, ale nepojedu ve čtvrtek tam, po srazu zpátky a pak zas přes Prahu do Kostelce. Teda pokud spravím Pežouta

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Neon

Takže to jsi takovej džbánovej notor, ne? Ale uričtě v tom nejsi sám. Dorazil bych taky, ale nepojedu ve čtvrtek tam, po srazu zpátky a pak zas přes Prahu do Kostelce. Teda pokud spravím Pežouta

Když spravíš GRIFFE, tak neni problem, abys přespal u mě ... kdybys náhodou chtěl, ale do kostelce to máš stejně asi nejrychlejší přes Prahu, ne?:D

Taky bych se mohl dostavit ;).

Bohous> Pls, mohl bys dovezt ty veci, na kterych jsme se dohodli. Jsem megaostuda, ze jsem to jeste nevyzvedl, ale fakt jsem se k tomu nedostal :(.

Vertex - určitě doraž...přespání v Praze není problém :roker

DD - jj vezmu to tam :papa

tez predpokladam svou ucast, i kdyz zatim nevim zda prijedu lodi ci helikopterou.

Původně zaslal: Vertex

Přijeď lodí, jako Columbus, vodovodem

To bych mohla zkusit...jen nevim, jak budu lezt z toho kohoutku:myslim:D:D

No řekni na kterých hajzlících se na Džbánu objevíš a mi Ti půjdem pomoci

prosim nezamenovat vodovod a kanalizaci!!!

jinak ale dik za ochotu, nastuduju \"mapy\":D a dam vedet

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.