Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2 masinka


Guest 206WRC

Recommended Posts

Jak to jde, kocky? Doufam, ze jste na me nezanevrely, ale mam ted moc prace, tak snad zas jindy... :D

btw- Vosinko, prober se, nebo vam tu nefachaj U2U vzkazy? ptal ses na 2 lambdy, tak jsem ti odpovedel... A Hixsovi uz nereknu nic noveho o plastech, ktere si tam on lepi na karku /ze vim jak na to je dany tim, ze to tam lepim mene schopnym spoluobcanum za uplatu :-) /:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WRC PRC:

ja jsem cily az dost, ale ty U2U mozna trochu chrapou :(

Tak 1. neptal jsem se na 2 vyfukove potrubi a tim padem i 2 lambdy, ale na lambdu pred a za katem...... to jen tak mimochodem, pokud neumis cist nebo jsi mene chapavy, tak te to omlouva.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ja to z otazky typu : \"Ma nejake Bmw 2 lambda sondy?\" opravdu nepochopil, ze se ptas na to, jestli ma bawo sondu pred katem a za katem, coz je vysada japoncu a pak jeste par usa karek, kde se jim nedari dosahnout cistoty vyf plynu normalni cestou... apropo, jestli se ptas, zda vyndani katu zpusobi problem, odpovidam, ze zpusobi... nejspis bude omezenej vykon motoru /dodavkou paliva/ a pak postupne odejde ta zadni lambda /vypalenim/...

Jsem v klidu, co ty? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, co ty tady, WRC, já myslel, že ti sem zakázali přístup, nebo ne?

No, aspoň tu zas bude nějaká sranda...

Hicsovi ani moc radit nemusíš, on je šikovnej, poradí si sám - a když ne, má dost šikovných známých :) :)

Hele, a jen tak mimochodem, proč sis dal tak blbou přezdívku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježišmarjá..... Snad si děstašestko Wrcko nemyslíš, že budu chodit na instalaci plastů k někomu, kdo sice fundovaně poradil, ale nemám o něm žádný pozitivní reference... A dyk taky, kucí by mi to tady neodpustili... A propo. čekám na dvě věci. 1.) Momentálně už mám pokrk těch veder a 2.) Copak mi asi vadí dál? Budem muset taky čekat do podzima?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

206 ma zakazanej pristup ze svoji IP adresy, kterou ma na Vojensky akademii v Brne, pro pristup na nase forum vyuziva ruzne proxy servery, ktere jsou po svete a tim ma moznost se sem pripojit. Tady je holt videt, ze o tomhle forum ma zajem, kdyz si s tim da tolik prace ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda to je bes tady radi cenzura jak swina :D:D:D

Nevim nevim ale myslim ze metodou smazu co se mi nelibi a nebo budu se certit kvuli par drobnostem nic nevyresite. Nechci se zastavat toho co tu 206 provadel, ale to co se tu deje kolem je taky sila. :(

Kazdopadne pokud nekdo neni absolutni PC lama, tak pro nej neni problem se si najit a pripojit prez cizi proxy jak psal JR a pokud jo tak urcite nezvladne najit crack na steganos a jeste to nainstalovat...

nehlede na to ze existujou stranky kde jen zadas co za web chces prohlizet a ono te to automaticky pripoji pres proxynu bez jakyhokoliv nastavovani.

Cenzor mel smazat jeste prispek JR. A nebo jeste lip vyrusit vsechny zminky o 206 a Honce. Pak nam jeste proplachnout mozek a zbavit nas veskereoho povedomi o nich. :D :D

Nejlepsi by bylo prispevky prvne poslat na mejl cenzorovi a ten by je po jejich kontrole a uprave dle sveho uvazeni umistil do diskuze, to by odstranilo unik informaci v pripade ze cenzor nestihne zasahnout okamzite po zverejneni prispevku.

Zdravim velkeho bratra

BTW: kdyz neco cenzuruju tak tam aspon napisu ze jsem to zmenil, takhle vypadam jak lama ze jsem tam nedal link :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem se zas rozepsal no fuj.

Jo a jeste neco, kdyz uz cenzura tak jste meli cenzurovat Masinkovi humusy, je sice vrchni kapo ale i tak ;). Nebo aspon dat do pristupu do diskuze varovani, pouze pro starsi 18 let.

Co chudaci maly peugotaci co to tu uvidi, to je poskodi na celej dalsi zivot :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...