Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda v prahu - vyřešeno


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Ahoj všichni, potřebuju radu, mam 406tku r.v. 97, asi 14 dní a když zabrzdím nebo se prudčeji rozjedu slyším silné šplouchnutí jakoby z prahu na mé straně, hledal jsem nějaké dírky na prahu abych je vyčistil ale nic jsem nenašel, ani náznak toho že by někde měli být.

Jsou tam vůbec nějaké? A kudy se voda do prahu může dostat? :roll

[upravil dne 31/8/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

A nemáš spíš ucpaný dírky ve dveřích? Že bys měl za tapecírunkem jezírko a neodtékalo to?

Pak mě napadá jestli by to nemohl být ucpaný odtok šíbru, máš-li

Šíbr nemam a dveře jsou čistý a suchy:bojim

[upravil dne 30/8/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Klidně může být voda v prahu, dostane se tam sloupkem - od šíbru, od okna, od dveřního těsnění... Na jednom autě se mi to stalo, bylo tam tak 10 litrů.

A kde mam hledat nejake dirky abych to dostal ven, nechce se mi vrtat nove, pak to kolem nich rezne. Jak si to dostal ven ty?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem to měl u 205ky taky.Byli tam dávaný nový prahy a dole mezi sloupkem a prahem to nebylo dovařený,když pršelo tak mi tekla voda po těsnění dveří dolů přesně do tý díry.Ale nastříkaný to bylo lakem a tim nesmyslem proti reznutí tak dokonale že byli zastříkaný i výpustě.Když byl práh plnej vody tak mi to teklo šroubem co drží tu nesmyslnou tyčku po který jezdí pás.Hledal jsem to asi půl roku,nakonec jsem vykuchal celej vnitřek a lil kýble vody na auto abych viděl kudy to tam chčí.Pak jsem vzal šroubovák a pokuchal ty díry v prahu :mrk a to nedovařený místo zaplácnul silikonem a mám klid.Jo pak už jsem asi rok větral jenom ten hnusnej puch z izolace co je pod kobercem,něco jako zkyslý mlíko,pěknej smrad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak voda je venku, u výstuhy na hever bylo takovy to rozšíření ve spoji prahu zalepeny tim černym sajrajtem jak se s nim stříkaj spodky, tak sem to propich šroubovakem a vyteklo docela dost vody. Sláva už nešplouchám, bylo to jak mořskej příboj:D. Díky všem:super Ještě kouknu na těsnění co je na tech čudlech na prahu protože myslím že to tam nateklo tudy, případně ho podmáznu silikonem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Jak to dopadlo ?Už ti tam ta voda neteče?Já mám teď stejný problém.Bylo to těma dírkama od té lišty na spodu prahu,nebo jsi přišel na něco jiného?

Chtěl jsem si vystříkat prahy ,ale nenašel jsem žádnou díru kudy to stříkat.Nedělá se to z vnitřní strany??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...