Sign in to follow this  
Followers 0
Radek Hurvajz

Voda v prahu - vyřešeno

51 posts in this topic

Ahoj všichni, potřebuju radu, mam 406tku r.v. 97, asi 14 dní a když zabrzdím nebo se prudčeji rozjedu slyším silné šplouchnutí jakoby z prahu na mé straně, hledal jsem nějaké dírky na prahu abych je vyčistil ale nic jsem nenašel, ani náznak toho že by někde měli být.

Jsou tam vůbec nějaké? A kudy se voda do prahu může dostat? :roll

[upravil dne 31/8/06 Radek Hurvajz]

Původně zaslal: starter

nesmysl, co benzín v nádrži?:D

Benzin to nedělá, slyšim to vedle sebe, nádrž je vzadu pod sedačkama a nebylo by to tak dlouhý přelejvání, a dotankoval jsem víc jak půl nádrže a žádná změna.

[upravil dne 30/8/06 Radek Hurvajz]

A nemáš spíš ucpaný dírky ve dveřích? Že bys měl za tapecírunkem jezírko a neodtékalo to?

Pak mě napadá jestli by to nemohl být ucpaný odtok šíbru, máš-li

Původně zaslal: lampa

nadrzka pro ostrikovace, chladici kapalina ?

To je vepředu a vpravo, slyším to vlevo vedle sebe, někdo to tu už psal že muže byt voda v prahu ale já nemužu najit žádny dirky kterymy by to zase vyteklo ven

Původně zaslal: Fx

A nemáš spíš ucpaný dírky ve dveřích? Že bys měl za tapecírunkem jezírko a neodtékalo to?

Pak mě napadá jestli by to nemohl být ucpaný odtok šíbru, máš-li

Šíbr nemam a dveře jsou čistý a suchy:bojim

[upravil dne 30/8/06 Radek Hurvajz]

Klidně může být voda v prahu, dostane se tam sloupkem - od šíbru, od okna, od dveřního těsnění... Na jednom autě se mi to stalo, bylo tam tak 10 litrů.

Původně zaslal: oddie

Klidně může být voda v prahu, dostane se tam sloupkem - od šíbru, od okna, od dveřního těsnění... Na jednom autě se mi to stalo, bylo tam tak 10 litrů.

A kde mam hledat nejake dirky abych to dostal ven, nechce se mi vrtat nove, pak to kolem nich rezne. Jak si to dostal ven ty?

Já už si to nepamatuju, buď jsem prorazil ty původní, jakoby rozšíření ve spoji plechů dole na prahu, a nebo jsem vyvrtal nové, nevím, je už to dlouho.

Já už si to nepamatuju, buď jsem prorazil ty původní, jakoby rozšíření ve spoji plechů dole na prahu, a nebo jsem vyvrtal nové, nevím, je už to dlouho.

Dík,;) zkusím kouknout na ten spoj

odělej díru,pak vyteče ale jakomrknul bych kudy ti tam ta voda teče,pač tam by se neměla dostat.

po silném dešti mi taky vyteče z dutin hodně vody -peugeot partner, satčí ho na chvíli postavit na hodně šikmou plochu a vyteče tak 2 litry...

já jsem to měl u 205ky taky.Byli tam dávaný nový prahy a dole mezi sloupkem a prahem to nebylo dovařený,když pršelo tak mi tekla voda po těsnění dveří dolů přesně do tý díry.Ale nastříkaný to bylo lakem a tim nesmyslem proti reznutí tak dokonale že byli zastříkaný i výpustě.Když byl práh plnej vody tak mi to teklo šroubem co drží tu nesmyslnou tyčku po který jezdí pás.Hledal jsem to asi půl roku,nakonec jsem vykuchal celej vnitřek a lil kýble vody na auto abych viděl kudy to tam chčí.Pak jsem vzal šroubovák a pokuchal ty díry v prahu :mrk a to nedovařený místo zaplácnul silikonem a mám klid.Jo pak už jsem asi rok větral jenom ten hnusnej puch z izolace co je pod kobercem,něco jako zkyslý mlíko,pěknej smrad

Tak voda je venku, u výstuhy na hever bylo takovy to rozšíření ve spoji prahu zalepeny tim černym sajrajtem jak se s nim stříkaj spodky, tak sem to propich šroubovakem a vyteklo docela dost vody. Sláva už nešplouchám, bylo to jak mořskej příboj:D. Díky všem:super Ještě kouknu na těsnění co je na tech čudlech na prahu protože myslím že to tam nateklo tudy, případně ho podmáznu silikonem.

Teď to hlavně nech pořádně vyschnout...

Jo jo, přece to nezalepím mokrý;)

Jak to dopadlo ?Už ti tam ta voda neteče?Já mám teď stejný problém.Bylo to těma dírkama od té lišty na spodu prahu,nebo jsi přišel na něco jiného?

Chtěl jsem si vystříkat prahy ,ale nenašel jsem žádnou díru kudy to stříkat.Nedělá se to z vnitřní strany??