Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prevodovka


PetrR

Recommended Posts

Zdravim, forum uz nejakou dobu sleduji a je to tu fajn. Osmelil jsem se tedy a polozim dotaz. Jsem bohuzel trosku zmaten a velky TK mi moc nepomuze. Mam Peugeot 405 kombi v TP je datum prvni registrace 1990 mame jej jako jety a nejsem si uplne jist ci TK sedi s tim co skutecne mame i kdyz evidencka STK atd v pohode. Jde o to ze se mi podarilo odvarit prevodovku a v servisu mi rekli ze na ten motor (mel by byt 1.6 jednobod vstrik) jsou tri typy mohl by me prosim nekdo navest jake asi ty tri typu mohou byt? Diky moc predem za jakekoliv info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zásadě, když je to okolo r.90, tak je třeba rozlišit, jestli je to převodovka BE1 (zpátečka vedle jedničky), nebo BE3 (zpátečka proti pětce). Další odlišnost pak bude v převodech, ale tu bych moc neřešil, je třeba jen pohlídat, aby to zase byla převodovka z 1,6 kombi (v nejhorším i ze sedanu, pokud to nevozí těžké věci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PetrR

nevedel by nekdo prosim o nejakym ilustracnim foto jak asi vypada 1.6 jednobod vstrik motor. muze se nejak lisit od 1.8? pokud se teda delali. pac rikam bohuzel nejak se mi nezdaji papiry

podle fotky toho moc nepoznáš, zkus si zadat vin do decodéru na hlavní straně pežot klubu, tam ti to napíše typ motoru kterej do toho auta patří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...