Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat 406


lampa

Recommended Posts

po konzultaci auta s technikem od peugeotu, mi bylo sdeleno, ze montaz tempomatu do meho auta (406 2.0 hdi break 80 kw r.2001) bude uspesna z 90%. Proc z 90% ? protoze potrebne veci tam sice nejsou, ale daji se tam dodat, v bsi ta polozka je a dokonce sla i aktivovat, ale technik povidal ze ani tehdy neni vyhrano, protoze to nemusi fungovat (proste francouzsky auto), ze parkrat se mu to uz stalo. cena tech dilu bude asi 8k penez (pravdepodobne oreginal od peugeotu).

zde je soupis potrebnych dilu:

6552LW - prepinac 1266

623997 - prepinac 2656

453427 - brzdovy snimac 498

453412 - voditko 18

6552W5 - vypinac 519

* 4131R9 - kryt volantu 819

* 4131G8 - pruchodka 127

* - az po zkousce fuknce

cisla na konci jsou ceny

potreboval bych zjistit podle toho referencniho cisla co to je za dil, abych to mohl zkusit u kamarada na vrakovisti, jestli by mi ty dily nezapujcil, abych to mohl opravdu vyzkouset jestli ten tempomat bude fungovat

nema nahodou nekdo tyto dily bud na zapujceni nebo na prodej ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim z toho sem taky vychazel :), akorat ja tam mam navic nejak vypinac :)

muzes mi popsat co to bylo za dily (neco bude packa - to bude asi ta za tech 2k6), co je to druhe ? za tech 1k2, nemas nahodou obrazky

me totiz desi tech 90% uspesnosti :( - takze nerad bych platil za neco co nebude fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lampa

ja vim z toho sem taky vychazel :), akorat ja tam mam navic nejak vypinac :)

muzes mi popsat co to bylo za dily (neco bude packa - to bude asi ta za tech 2k6), co je to druhe ? za tech 1k2, nemas nahodou obrazky

me totiz desi tech 90% uspesnosti :( - takze nerad bych platil za neco co nebude fungovat

Mě to taky řekl, že to může fungovat, ale taky nemusí... takže jsem se na to raději vyprdnul..

cca 6500 Kč dám radějí za pneu na zimu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...