Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

305, 305 Break


djmj

Recommended Posts

Ale Neone, proč ne? Vždyť dát na 305ku narázník podobný tomu, co máš na 405ce, to by šlo ne? :mrk

A vůbec, vždyť čísla 305 a 405 si jsou tak moc podobná a blízká...

A vůbec, vždyť 305ka je jen o třídu níž... :D

Takže djmj, nějakej nárazník z laminátu, něco na prahy, na kufr křídlo, na boky pruhy, nabarvit zrcátka a je to, ne? A do kufru bedny velký jak blázen se zesilovačem a je to OK. Ne?

Co tohle (vyfoceno v Praze):

[upravil dne 30/8/2006 Marcel505]

[upravil dne 30/8/2006 Marcel505]

post-0-14109594782279_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo to tuň do stylu 305ky V6:

http://leverdie.club.fr/305_V6/jpg/305V6.jpg

Ale to by chtělo pořádně vytáhnout blatníky!

Jinak se do tuningu 305ky klidně pusť, nedej se zastrašit tím, že ti někdo říká, že to nemá cenu apod.

Pokud přitom vylepšíš i jiné věci (vyměnit gumičky v brzdičích apod.) tak to má určitě cenu.

Nápady - mrkni do tuningových časopisů a ono tě už něco napadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve stylu V6 tky to vypadá zajímavě:mrk, ale každopádně od tebe bych Marceli 505 nečekal takovejhle názor. Mně připadá 305 a 505 už jako začínající veteránský skvost a proto bych ho neničil laminátem... Ale to jen můj názor, i když bych čekal, že ty budeš mít stejný:roll Anebo´s to nemyslel vážně? Si zkus živě představit, že by tam 305tka měla to samý vzadu, jako já.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně Neone, moc tuningu nefandím, ale když se to provede decentně, tak je to pak fakt zajímavé. Člen djmj chtěl nápady, tak jsem mu sem hodil fotky, aby se inspiroval, protože nápadů bych měl. Každopádně já netuním, protože sehnat originální spoilery na mou 505ku na prahy je dost problém. Nechci tam totiž dávat nějaké \"náhražky\", to prostě ne.

Hlavně jsem to nechtěl djmj rozmlouvat.

No, umím si představit 305ku vzadu s tím, co máš ty. Proč ne? Výfuk je na skoro stejném místě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Navíc nejspíš na to nic neseženeš a budeš to muset vyrábět samodomo.

To je jasné, ale tuning ve stylu žlutých prahů, zrcátek a lišt, modrých fólií oken apod. by nebyl k zahození. :)

Takových nápadů by bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zatiaľ vám ďakujem za nápady. No tých mám aj ja dosť. No hlavne by som chcel trošku srdce posilniť. Viete ako atmosferické skoro 2-litrové srdce už má problémy s dýchaním. Minule hrkotala výveva, teraz nejak čerpadlo dosluhuje. Preto ma napadlo implantovať nejaké novšie TDčkové srdiečko. Napr. zo 405ky. Approppo. Máme kombíka, je to síce vozidlo viac do terénu, ale viem si ho predstaviť znížený, ofóliováný, so striebornými lištami okolo okien ala Audi. Takže tak. A uchovať ho ako veterán, aj to ma už napadlo. Njaradšej by som mal dve 305ky, jedna na tuning a druhá ako historický voz. Každopádne si ju chcem nechať. Tak čo vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: djmj

No zatiaľ vám ďakujem za nápady. No tých mám aj ja dosť. No hlavne by som chcel trošku srdce posilniť. Viete ako atmosferické skoro 2-litrové srdce už má problémy s dýchaním. Minule hrkotala výveva, teraz nejak čerpadlo dosluhuje. Preto ma napadlo implantovať nejaké novšie TDčkové srdiečko. Napr. zo 405ky. Approppo. Máme kombíka, je to síce vozidlo viac do terénu, ale viem si ho predstaviť znížený, ofóliováný, so striebornými lištami okolo okien ala Audi. Takže tak. A uchovať ho ako veterán, aj to ma už napadlo. Njaradšej by som mal dve 305ky, jedna na tuning a druhá ako historický voz. Každopádne si ju chcem nechať. Tak čo vy na to?

S tím implantováním nevím, estli by to šlo. Spíš udělat generálku čerpadla...

Mít dvě 305 není špatný nápad, v ČR se dá třeba sehnat za 10 tisíc a méně. Hlavně si nekup něco jako já, kdy mám moc práce na obou dvou vozech...

A bylo by lepší mít podobné modely, ne-li stejné motory...

Každopádně říkám, pusť se do toho (nerozkazuji ti to), a jestli máš nějakou zahradu, tak si můžeš udělat menší vrakoviště 305, ne? Vždy se něco hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...