Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otáčkoměr místo hodin do 406ky


Brandy

Recommended Posts

Je mozny zamontovat do Peugeotu 406 otackomer namisto puvodnich hodin? Je to velkej problem? Co to obnasi? Musi se vymenit celej pristrojovej stit? Da se to sehnat na vrakaci a kdyz, tak za kolik? A jak je to potom se zapojenim. Uf, omlouvam se za tolik otazek, ale o Peugeotech (doufam, ze jen zatim) nic nevim.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli máš starý model, tak stačí sehnat budíky s otáčkoměrem ze starého modelu a vyměnit za stávající, postup demontáže je zde: http://www.peugeot-club.com/main.php?co=novinky/clanek.php&id=187

EDIT: Jo a ještě detail, u starého modelu jsou kilometry uložené v budíkách, takže jiné budíky = jiné kilometry.

Pozor u nového modelu, tam se kilometry drží v budících i jednotce a pokud tam dáš budíky s více kilometry než máš najeto, jednotka přepíše hodnotu i do sebe. Po výměně budíků za staré bys tak měl stále ty kilometry z budíků z jiného auta na displeji.

[upravil dne 29.8.06 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

To FX, jseš si jistý , že tam dostaneš z ŘJ signál pro otáčkoměr ? Tohle jsme se kdysi pokoušeli řešit a skončilo to na datech z ŘJ .

To me prave zajima, jestli to potom pujde zapojit, aby to ukazovalo. :)

Jinak, je to starej model (r. v 95), ale jeste to neni moje auto. Zatim jsem ve fazi, kdy si vybiram vhodnej kousek ke koupi. Jen me zajimalo, jestli se to da pripadne vymenit, protoze otackomer bych tam chtel a to auto se mi jinak docela libi.

[upravil dne 30.8.06 Brandy]

[upravil dne 30.8.06 Brandy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Brandy

Původně zaslal: Milhaus65

To FX, jseš si jistý , že tam dostaneš z ŘJ signál pro otáčkoměr ? Tohle jsme se kdysi pokoušeli řešit a skončilo to na datech z ŘJ .

To me prave zajima, jestli to potom pujde zapojit, aby to ukazovalo. :)

Jinak, je to starej model (r. v 95), ale jeste to neni moje auto. Zatim jsem ve fazi, kdy si vybiram vhodnej kousek ke koupi. Jen me zajimalo, jestli se to da pripadne vymenit, protoze otackomer bych tam chtel a to auto se mi jinak docela libi.

4 Brandy:

:xvul Tohle je porad dokola a dokola, nediv se, ze uz nema silu ti tu nikdo poradne odpovedet - resilo se to tu uz nekolikrat a uz ti tu i radili - udelej si velky kafe a projet si stare vlakna v servisu a modelech - navic tu mas nahore \"Hledani\" a kdyz zadas klicove slovo, tak dostanes odpovedi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si dobre pamatuju, tak to slo zatim kazdymu kdo to zkousel (a napsal to tu). I me ta zamena fungovala (mam taky budiky s hodinama, ale s otackomerem jsem jen zkousel). Jestli chces mit 100% jistotu, tak si zajed na vrakac a u nich si to zkus vymenit a uvidis jestli funguji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Brandy

Ok, omlouvam se, ale tohle jsem fakt nemohl najit. Je tu toho strasne moc a tezko se v tom orientuje. Kazdopadne dik.

A jestlipak vis, proc je toho tady tolik? Kdyz se kazdy pta na to same nekolikrat a vzdy zalozi nove vlakno, tak je fakt tezke se v tom vyznat... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měnil svoje budíky s hodinama za jiné ze 406 coupé V6 starého modelu a normálně mi fungují;)

V servisu Autofrance v Hořovicích mi, když jsem se na to kdysi ptal, řekli to samé, co tu říká Milhaus, nicméně nejen moje zkušenost hovoří jasně.

[upravil dne 30.8.06 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...