Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dálka k navigaci 406


Semafor

Recommended Posts

Zdravim,

koupil jsem 406 / r.v. 2001 se sat. navigaci, ale bohuzel bez dalky bez ktery nejdou nastavit ani hodiny :nevim

Doma mam universalni dalku ktera umi precist kod z originalni dalky a pak dal ho pouzivat, ale potreboval bych k tomu jeste tu originalni dalku abych to mel z ceho precist.

Byl by nekdo ochotnej, nejlip z Prahy a okoli, kdo ma tuhle navigaci (jedna se o monochromatickou navigaci) se mnou zabit tak 10 minut abych si ty kody mohl prehrat?

Urcite bych se revanzoval.

Diky

tel: 602 971 303

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni problem - mam dalkove k navigaci - snad se jedna o tu samou co potrebujes... Jen bohuzel sem ted v Usti nad Labem a nevim, kdy budu mit cestu do Prahy /jedine, ze by jsi si zajel za mnou/...

Mimochodem... Mne chybi zase k navigaci CD, takze pokud bych smel poprosit o vypaleni kopie tveho CD byli by jsme vyrovnani :)

moje cislo: 777 173 266

[upravil dne 29/8/2006 Sepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za nabidku, jeste pockam jestli se nekdo neozve pobliz a kdyztak si udelam vylet do Usti.

Predtim bych samozrejme zavolal a domluvili bychom se.

Ale to CD napotvoru taky nemam.

Ptal jsem se u Domanskyho v peugeotu, ale 406 s navigaci se k nam nikdy nedovazely, protoze nejsou mapy pro Ceskou rep. Takze tu dalku skutecne vyuziju jenom k tomu abych nastavil hodiny.

Mapy pro tyhle Siemens navigace dela pouze Navteq a jsou k dispozici pouze tyto http://www.navteq.com/ProductFinder?action=submitModel&MakeName=PEUGEOT&ModelName=406&Manufacturer=27&Model=59&Year=2001

[upravil dne 29.8.06 Semafor]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...