MJSytic

Přišroubování RZ (SPZ)

53 posts in this topic

Ahoj, mám prosbu.

Jelikož v noci, ze soboty na neděli mojí \"levnější půlce\" nějakej frajer ukradnul ze 106 RZ (než jsem z 3.p seběhl dolů, tak odfrčel ...), tak bych se chtěl zeptat, jestli nevíte, jak je přišroubovat-přidělat a hlavně čím. Pár značek jsem přidělanejch viděl a někdo mi snad i říkal, že se na to prodávají speciální šroubky i s bílou krytkou, nebo co... :myslim

Můžete poradit???:mrk

Tak ja ji mam prisroubovanou \"natvrdo\" bez podlozky primo skrz naraznik, takze by mi musel ukrast cely naraznik... navic nehrozi, ze ti nekdo pri parkovani zahakne taznym za predni SPZku a pak cukne a necha ti tam jen zbytky :)

Původně zaslal: MJSytic

Ahoj, mám prosbu.

Jelikož v noci, ze soboty na neděli mojí \"levnější půlce\" nějakej frajer ukradnul ze 106 RZ (než jsem z 3.p seběhl dolů, tak odfrčel ...), tak bych se chtěl zeptat, jestli nevíte, jak je přišroubovat-přidělat a hlavně čím. Pár značek jsem přidělanejch viděl a někdo mi snad i říkal, že se na to prodávají speciální šroubky i s bílou krytkou, nebo co... :myslim

Můžete poradit???:mrk

Rodičům je jednou ukradli z Favorita a za pár dní si s nima zadarmo na benzínce natankovali.Jinak je mám taky skrz nárazník a z druhé strany matičku.

Normálně je mám přišroubované samořeznými šrouby skrz, plus zatřené hlavy - a když tu hlavu před zatřením ještě zamázneš třeba tmelem, aby tam nebyla ani drážka, tak nepůjdou jednoduše ani odšroubovat.

Hm , jak tak koukám asi vezmu nýtovací kleště a vyrazím k autu , než pak lítat po všech čertech a řešit ukradený značky. Jinak na předchozím autě jsem je měl přišroubovaný taky normálně zkrz a na šroubku taková bílá krytka :nevim

Myslím, že s těma nýtama to bude nejlepší. Skusím to nějak pořešit :super

Díky, všem

To jsou hrozný ku*vy. Na starým autě to mám šroubama, ted jsem v rámečku. Nejspíš zadní přišroubuju a přední sundám :D Nevíte, kolik je za to pokuta?

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: MJSytic

Myslím, že s těma nýtama to bude nejlepší. Skusím to nějak pořešit :super

Díky, všem

ale u svoji polovičky prně pro RZ nové:D

Už má nový. Stálo jí to 2hod stání fronty a 450Kč :bojim:grr

Takže příště už toho frajera dohoním, a pak ho najdou někde nafouklýho v rákosí ...:roker

nahlasil jsi doufam pri tom tu kradez? aby ti za par mesicu neprisla obsilka z nejake benzinky, ze jsi natankoval a nezaplatil...

Původně zaslal: Vvitty

nahlasil jsi doufam pri tom tu kradez? aby ti za par mesicu neprisla obsilka z nejake benzinky, ze jsi natankoval a nezaplatil...

Jj, to beru jako samozřejmost. V 0.30 se to stalo a v 1:00 už jsem dřepákovali na židli u benga boys na Odolený Vodě ...

[upravil dne 4.6.14 22:37 od MJSytic]

Tos musel z P-9 na Odolku? :o Hrozný zmetci. Viděl jsem na značce taky jen nalepený hlavičky šroubků přilepenejch Lepoxmetalem a vypadalo to reálně...

přinýtuj to a máš poparadě:D

Prodávají šrouby s bílou krytkou a z dálky to není vůbec vidět a zblízka to vypadá hezky. Doporučuji. 1 ks stojí asi 5 Kč = vyjde ti to na dvacku a 2 minuty práce

Původně zaslal: Hhonza

přinýtuj to a máš poparadě:D

Prodávají šrouby s bílou krytkou a z dálky to není vůbec vidět a zblízka to vypadá hezky. Doporučuji. 1 ks stojí asi 5 Kč = vyjde ti to na dvacku a 2 minuty práce

však ty šrobky mám na RZ:Dviz foto hore

Chválím,mám je taky :D

No a já jí přilepil černym lepidlem na okna:D.Vypadá to dobře nikde žádný šrouby nebo plastový držáky:super

a co tohle?

spz.jpg

spz1.jpg

[upravil dne 6/9/Wed, 6 Sep 2006 17:26:35 +0000Wed, 6 Sep 2006 17:26:35 +0000 white]

mam to na aute uz pres rok a no-problem,

jen na zimu je to lepsi asi sundat protože se na tom udelali male puchyrky, asi to je jen slabe pochromovano :nevim

navic to neni za co chytnout tak by se to nekomu jen tezko sundavalo

[upravil dne 7/9/Thu, 7 Sep 2006 18:20:21 +0000Thu, 7 Sep 2006 18:20:21 +0000 white]

Ahoj.Značka je z měkého plechu a když za ni zatáhnete,tak hlavičky šroubů nebo nýty projdou zkrz.Já jsem drážky na hlavičkách šroubů odpiloval a po montáži zatřel bílou.Hlavička je nyní tak nízká,že nejde ani pořádně chytit kombinačkama.A teď to hlavní : celou značku jsem zezadu natřel silikonlepidlem a k nárazníkům přilepil!Drží to dobře a dřív,než by SPZtku někdo sundal,tak ji zničí.Proti rychlozlodějům to stačí.

Původně zaslal: white

a co tohle?

spz.jpg

spz1.jpg

[upravil dne 6/9/Wed, 6 Sep 2006 17:26:35 +0000Wed, 6 Sep 2006 17:26:35 +0000 white]

no pěkný, taky takový musím sehnat.