Sign in to follow this  
Followers 0
toro

to branol

9 posts in this topic

Když jsem šel kupovat auto, už jsem byl přesně rozhodnutej / po 66 kW majících doma /, že chci 80kW a ne méně. Nakonec mám o 20kW víc a v 6 kvaltu.Dnes, když sednu do 66 kW a mám dodržovat pravidla, tak to hned vede k vystřízlivění. 66 kw úplně stačí na dnešní provoz, vtip je v tom, je umět účelně používat. Jo, a předpokládám, že to nemáš na podnikání, kde ti pořád někdo tlačí do kalupu. Pokud nechceš někomu dělat naschválnosti, tak 90 koníků to pro HB bude úplně stačit. Peníze nacpeš do auta a jeho výkonu a zajezdit si budeš chodit do německa, když nebude stau.

Vdaka za postreh, mal som 55 kW Thaliu a ked som mju osadil 4 osobami + batozina , nebol som prilis spokojny ako sa pomaly rozbieha a pri 130-140 km rychlosti som musel ist nad otacky 4000 .

Hodně záleží na tom v jakém obsazení převážnou část roku auto používáš. Jestli kupuješ auto pro účel dovolené, pak je na zvážení hodnotit z jiného pohledu celou investici.Vycházel jsem ze skutečnosti - většinou 2 osoby a jejich zavazadla.Pokud Break každou So a Ne plně naložený 500 km po dálnici, pak si ty koníky dopřej.

ak si mal thaliu a nestacilo ti to, tak 307 ti nebude stacit ani nahodou. je to tazke a vysoke auto. minimalne 1.6 16V.

2,0 HDi 66kW do krátkej 307 stačí v tom prípade ak väčšinou chodíš sám alebo dvaja. Osobne by som zobral break alebo SW 80kW.

Vdaka za nazory, uz zajtra rozsisrim rady majitelov 307-iek break 1.6 16V

Branol