Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co trošku adrenalínů


Vertex

Recommended Posts

V životě se má zkusit všechno - to je moje motto, ale teď ho trošku překopu a vložím mezi slova zkusit a všechno ještě slovo \"skoro\". Asi bych patřil mezi měkoty, ale ani za nic ... :-D mám se na to moc rád. Maximálně, že by šlo o nějakou sázku s tučnou výhrou :myslim ale jinak nee-e-e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takovy armadni padaky z jedne nejmenovane statni zakazky, to je teprve adrenalin... a aspon si muzes byt jist, ze nebudes lezet v nemocnici :nevim

jinak padak jsem mel na sobe pouze jednou a byl jsem velmi rad, ze jsem ho nemusel pouzit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Jo jo, můžeš ještě okolo pasu :D:D:D

S gumou je to přece vždycky bezpečnější. Takže bych raději šel nejdřív do jumpu než na kus prostěradla se šňůrama

Nemáš tak úplně pravdu. U gumy jsi odkázaný na nějakého \"experta\", jak Ti to spočítá. U padáku máš (téměř) vše ve vlastních rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Vertex

Jo jo, můžeš ještě okolo pasu :D:D:D

S gumou je to přece vždycky bezpečnější. Takže bych raději šel nejdřív do jumpu než na kus prostěradla se šňůrama

Nemáš tak úplně pravdu. U gumy jsi odkázaný na nějakého \"experta\", jak Ti to spočítá. U padáku máš (téměř) vše ve vlastních rukou.

To byla narážka na trošku jinou věc.

Ale zas když Ti to pro jistotu víc zkrátí, tak si šišku nerozmlátíš. Když ale otevřeš někde pár sekund od hnědejch kalhot padák a on se Ti zamotá, tak už máš jen o čem chvíli přemejšlet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...