Sign in to follow this  
Followers 0
jardas

Připojení MP3 přehrávače k RD3

39 posts in this topic

Zdravím všechny,

neřešil jste někdo připojení MP3 přehrávače nebo jiného externího zařízení k originál autorádiu RD3 ? Nešlo by využít vstupy pro CD měnič? Problém bude asi v tom, jak CD měnič nasimulovat, aby si rádio myslelo, že tam je. Dík za reakce.

neco levnejsiho ;) co bych mohl \"zbastlit\" i sam. Nejlepe prime pripojeni na radio. V teto variante je to dobra cena, ale je to takove krkolomne.

Něco tu \"bastlil JunEAu, nějakou kazetu - redukci:myslim

u kazeťáku je to jednoduché, tam se prodává redukce za 100 Kč a není co bastlit, ale já to řeším pro RD3, tedy CDčko

Původně zaslal: Bohumil

za dobrotu, na zebrotu :cool:

Původně zaslal: berger

za dobrotu, na zebrotu :cool:

to nebylo myšleno zle, jen jsem to upřesnil :papa

2 Jardas : Tak si kup CDčko - redukci!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

:potlesk :potlesk :potlesk

to by šlo, ale asi by se tam špatně dával konektor :grr

Viděl jsem krabičku za necelých 500,- která měla konektor, jako mají např. sluchátka. Cele kouzlo bylo vtom, že vysílila na frekvenci asi 107 do vzdálenosti cca 20 m, potom stačí naladit rádio na tuto frek. a je to. Vytvoříš si svoje vysílací rádio do vzdálenosti 20 m, třeba live Peugeot

Původně zaslal: trago

Viděl jsem krabičku za necelých 500,- která měla konektor, jako mají např. sluchátka. Cele kouzlo bylo vtom, že vysílila na frekvenci asi 107 do vzdálenosti cca 20 m, potom stačí naladit rádio na tuto frek. a je to. Vytvoříš si svoje vysílací rádio do vzdálenosti 20 m, třeba live Peugeot

Tak to je neco podobneho jako psal lukash, ale za lepsi cenu. Jeste si tak vzpomenout, kde jsi to videl. :myslim

Pred tydnem mi kamarad ukazoval radio s USB portem a se slotem pro SD karty. Radio umelo prehravat i format MP3.

Stacilo zastrcit \"USB tuzku\" a bylo. A komu to nestacilo, slo pomoci SD karty narvat cca 2 GB mp3 .

Cela tahla sranda stala tusim okolo 2 500 Kc.

Zaznamenal jsem pouze jednu nevyhodu a to, ze si radio nerozumelo s ovladanim pod volantem, ale jinak vse OK.

Původně zaslal: Hnidopich

Pred tydnem mi kamarad ukazoval radio s USB portem a se slotem pro SD karty. Radio umelo prehravat i format MP3.

Stacilo zastrcit \"USB tuzku\" a bylo. A komu to nestacilo, slo pomoci SD karty narvat cca 2 GB mp3 .

Cela tahla sranda stala tusim okolo 2 500 Kc.

Zaznamenal jsem pouze jednu nevyhodu a to, ze si radio nerozumelo s ovladanim pod volantem, ale jinak vse OK.

Nerozumelo si s ovladanim pod volantem a displejem pal. pocitace :bojim

Resime problem pripojeni k ORIGINAL radiu Peugeot :myslim

dneska som objednal 5ks tych transmitterov, co spominal lukash :mrk ked niekto na SK bude chciet, nech sa ozve, hadam mi nejake ostanu

Původně zaslal: JarinoRS

dneska som objednal 5ks tych transmitterov, co spominal lukash :mrk ked niekto na SK bude chciet, nech sa ozve, hadam mi nejake ostanu

nenajdes si cas na nejakou mini-recenzi? :)

ked mi to pride, tak hodim. objednal som si to v CZ e-shope, na SK to nepredava nikto. poslali mi mail, ze po prvej dodavke transmitterov sa len tak zaprasilo, takze cakaju na druhu a poslu mi to. ked to pride, dam vediet.

Původně zaslal: Bactrian

skus na strance http://www.connects2.com

tam najdes connectory pro RD3 (Clarion s VAN bus) pro ruzne aux. jako napr. iPod ci jine...

Dík za typ, to je zajímavá stránka. Jen ty ceny jsou ještě horší než v případě toho, co psal lukash. J.

[upravil dne 4/9/06 jardas]