Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Scháním GTI bez dokladů!!!!


Xonic

Recommended Posts

Nezbyla by ti prosím jedna nebo dvě přední sedačky? :) mam jednu jinou a tak bych chtěl obě stejný ;) potom taky dvě zrcátka a takový plastový cvočky na \"tapicírunk\" 5tejch/třetích dveří, chybí mi tam a tak mi ten plas rumpluje o tu odklápěcí desku.. (jsou to ty jak drží kov s plastem jakoby, určitě víš)

potom bych uvítal ještě takovou tu \"chlupatou\" ;) gumu co je dole na stahovacích okýnkách. Mám tam ty chloupky pryč a tak mi to sklo jezdí přímo po gumě a motůrek si s tim neví rady :(

taky bych ještě bral kdybys měl hezkej volant :) mam takovej hodně jetej, r.1986...

Děkuju moc :)

PS: Odkud jsi? Já Plzeň - Praha.

Ahoj, Laďa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty plastoví cvoky jsem tam dal nový na škodovku, jeden stál kolem pěti kaček. Vem si starej z Pežotka a zajdi do mototechny a nech si je ukázat a porovnej kterej se tam bude nejvíc hodit. Jsou kulatý, takže aby jsi je nasadil do plastu stačí nožem nebo štípačkama upravit tvar a cvak, cvak = konec chrastění, taky mě to na těch pátejch dveřích štvalo jako to řinčelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sedačky mám celokožené, ale jsou brutálně roztrhané.

sklápěcí mechanismus mám.

volant mámz gti i s krytkou

zrcátka mám taky, pravé má ulomenou ovládácí páčku a v levém je nějaký šroubek - nevím proč, ještě jsem ho nezkoumal.

gumy kolem oken mám.

kdyžtak napiš U2U

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...