Sign in to follow this  
Followers 0
Xonic

Scháním GTI bez dokladů!!!!

13 posts in this topic

Nemáte někdo Peugeotka na ND? GTI stačí vzhledově!!! Orig Alu kola,lemy apod..Když tak foto Dík Puental@seznam.cz

[upravil dne 30.8.06 Xonic]

[upravil dne 30.8.06 Xonic]

Nezbyla by ti prosím jedna nebo dvě přední sedačky? :) mam jednu jinou a tak bych chtěl obě stejný ;) potom taky dvě zrcátka a takový plastový cvočky na \"tapicírunk\" 5tejch/třetích dveří, chybí mi tam a tak mi ten plas rumpluje o tu odklápěcí desku.. (jsou to ty jak drží kov s plastem jakoby, určitě víš)

potom bych uvítal ještě takovou tu \"chlupatou\" ;) gumu co je dole na stahovacích okýnkách. Mám tam ty chloupky pryč a tak mi to sklo jezdí přímo po gumě a motůrek si s tim neví rady :(

taky bych ještě bral kdybys měl hezkej volant :) mam takovej hodně jetej, r.1986...

Děkuju moc :)

PS: Odkud jsi? Já Plzeň - Praha.

Ahoj, Laďa

Ty plastoví cvoky jsem tam dal nový na škodovku, jeden stál kolem pěti kaček. Vem si starej z Pežotka a zajdi do mototechny a nech si je ukázat a porovnej kterej se tam bude nejvíc hodit. Jsou kulatý, takže aby jsi je nasadil do plastu stačí nožem nebo štípačkama upravit tvar a cvak, cvak = konec chrastění, taky mě to na těch pátejch dveřích štvalo jako to řinčelo.

Co potřebuješ za sedačku? Řekl bych, že mám klasickou, bez bočního vedení, pro spolujezdce. Volant mám GTI, ale nemůžu najít středovou krytku s GTI nápisem.

Tak já vyfotím tu, kterou bych potřeboval. Mám totiž každu jinou. A jen pro jistotu - jsou to odklápěcí sedačky do 3 d.? Volant by mi stačil obyčejný ne-gti, jen aby nebyl oklivej ;)

Díky moc

Xantiku, diky za radu ! :) zejtra se stavim ve škoda-krámku. Anebo vybrakuju svojí šáde - předchůdce 205 :-D

Tak zklápěcí mechanismus nemám, ale ten seženeš na nějakým vrakáči. Sedačky bych tam nehledal, ty by mohly bejt proch..pršený a špinavý. Mám to z modelu Look, tak až ho někde uvidíš, tak se mrkni

Mám jenom jednu, tuším že spolujezdcovu a pak komplet zadní. Ale připomínám, že jsou z Looku a jsou to ty obyč

sedačky mám celokožené, ale jsou brutálně roztrhané.

sklápěcí mechanismus mám.

volant mámz gti i s krytkou

zrcátka mám taky, pravé má ulomenou ovládácí páčku a v levém je nějaký šroubek - nevím proč, ještě jsem ho nezkoumal.

gumy kolem oken mám.

kdyžtak napiš U2U