Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Problém s budíkem u P406


man5

Recommended Posts

Nedávno se mi stalo u P406 že se mi pokazil budík-nefunguje budík teploty a palivoměr.Tak jsem zkusil zajet na vrakoviště Peugeotu a zkusil zapojit jeden jejich budík který tam měli.Když jsem ho zapojil tak na digit.tachometru se ukázal stav kilometru 752000!!+tam ještě chyběli žárovky u ukazatele blinkru a za to všechno chtěli 2000,-Kč.Tak jsem ho vrátil zpátky a namontoval jsem zpátky ten svůj.No ale stalo se to že údaj z jejich tachometru-752000km se přepsal na můj původní tachometr.Já jsem tam měl původně najetých 109000.

Prosím vás mohl by mi někdo poradit jestli se dá tento problem odstranit, aby opět na mojem tachometru byl stav najetych kilometrů 109000?

Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne tech kilometru nevim jak pomoct. Ja jsem taky na vrakacu zkousel vymenit budiky (mam s hodinama a chci s otackomerem), ale stav km se mi neprepsal. Tady na foru se psalo, ze udaj o stavu km je ulozen v budikach. Takze nechapu jak tam zustalo tech 752tis. km. Leda ze bys mel novej model a tam to bylo jinak nez u staryho modelu 406. Novej model ma tu BSI nebo co a tak ze by se ten udaj o km ukladal v ni?! :myslim

Pokud za nefunkcnost teploty a palivomeru muzou studeny kontakty v pristrojovce, tak by ti mohlo pomoct tohle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uprimnu sustrast, ak ti ostali kilometre aj po vrateni stareho budika, tak mas urcite BSI. Auto je tak \"mudre\", ze si nacita stav km z oboch (BSI aj budika) a nastavi sa vzdy na ten vyssi. Mozno by ti pomohli v peugeote, nepoznam moznosti ich diagnostiky, ale urcite sa najde v okoli koumak, co to zvladne, no to musi ist von budik aj BSI. Drzim palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...