Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

demontáž lišt s imitací dřeva


Ajdamek

Recommended Posts

No po pravde, taky netusim, jak tam \"drzi\"..

Ted jsem byl o vikendu na Mimonskych valkach a byla tam hezky udelana 406ka - a interier mela v imitaci matneho hliniku - pristojovka, panel i listy..

Mel sem to podobne udelane na \"stare\" 406tce a myslel jsem, ze uz do toho znovu nepujdu, ale ted vaham... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: Radek V.

asi ne.....taky jsem se chtěl s tebou svézt v tomhle tématu.....;) Bude to asi chtít sehnat tapecírunk dveří a pokusit se o násilí nanečisto;)

A nechceš to zkusit první? :D

řekl bych že snad ani ne:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Nejspíš to udělám s pomocí kamaráda, on je šikovnej tuner :D, teda pokud ty lišty při sundavání nerozlámu.

Kdyztak dej vedet jak to dopadlo... docela bych to rad videl a kdyby to bylo \"good\", tak by jsi mi to mohlo zaridit a nechat udelat u nej taky... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kontra

To Sepp:

Já jsem byl taky v Mimoňi a nevim jestli si měl na mysli tu moji 406ku. S tou hliníkovou imitací jsem to už koupil a teď plánuju udělat celej interiér do červena i s těma lištama. Tak jsem zvědavej, jak to půjde...

No pokud ji mas slonove bilou a stal jsi mezi \"libovkama\".. tak to asi byla ona :) Bohuzel byla zamcena a majitel nikde, pres ta tmava okna to neslo ani vyfotit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Původně zaslal: kontra

To Sepp:

Já jsem byl taky v Mimoňi a nevim jestli si měl na mysli tu moji 406ku. S tou hliníkovou imitací jsem to už koupil a teď plánuju udělat celej interiér do červena i s těma lištama. Tak jsem zvědavej, jak to půjde...

No pokud ji mas slonove bilou a stal jsi mezi \"libovkama\".. tak to asi byla ona :) Bohuzel byla zamcena a majitel nikde, pres ta tmava okna to neslo ani vyfotit...

Tak to ne, moje foto vidíš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Původně zaslal: Ajdamek

Nejspíš to udělám s pomocí kamaráda, on je šikovnej tuner :D, teda pokud ty lišty při sundavání nerozlámu.

Kdyztak dej vedet jak to dopadlo... docela bych to rad videl a kdyby to bylo \"good\", tak by jsi mi to mohlo zaridit a nechat udelat u nej taky... :super

Pokud bude chtít, tak není problém :super

Až to bude, tak sem dám fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...