Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 309 - zadní bubny a GTi


Dakaros

Recommended Posts

Ahoj lidi, měl bych takovej dotaz! Mam v čudu zadní brzdy. Je tam asi milimetr obložení, pakny jsou zarezlé, takže když zatáhnu ručku, tak už neodbrzdím a lanovody jsou zrezlý jak prase!

Muj dotaz je takovej! Mam doma náhradní nápravu se špatným jedním jehlovým ložiskem na kterej byla dělaná repase brzd, jsou tam nový pakny (uplně nový), nový prasátka, nový mosazný trubičky a bubny mají nulovej rantl!

Jedinej problém je ten, že náprava je z GTička a buben + pakny + plech, kterej je našroubovane j v rameni je asi o 1cm širší!

V Bubnech jsou ložiska SNR!

Jo a lanovody mam taky nový!

Má cenu se v tom hrabat a celý to přehodit? Teoreticky by to mělo líp brzdit (jak ručka tak i při běžnym brždění, otázka je jestli to nebude brzdit moc), nebo mam vyměnit pouze ty lanovody ručky a pakny se pokusit rozchodit?

Nebo se na to celý vy... a našetřit si na to co tam má bejt???

Díky za rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně bych to přeházel, jestli je to všechno nový. Akorát takhle z hlavy nevím, jestli bubnové GTI má válečky s integrovaným omezovačem, nebo jestli jej má zvlášť - pokud by byl zvlášť, musel bys je tam dodat. Kotoučové GTI je má zvlᚍ každopádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tím jsem taky přemýšlel. Myslel jsem že tuhle vymoženost má jen GTi s kotoučema, že existuje něco integrovanýho jsem nevěděl :( Jediný co vím, že prasátka jsou od LUCASe. Každopádně díky, příští týden mam dovolenou, tak popřemýšlim a případně to přehodim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...