Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mám to koupit P406 3.0?


Rebik

Recommended Posts

Původně zaslal: Jirkap

Ten už je tam taky nějaký ten pátek... Vím, že když jsem hledal po bouračce auto, tak jsem ho tam viděl... Akorát ceny byla určitě větší ;)

Ono u těhle obsahů to ani neni moc dáno tim, že by byly ty auta ve špatnym stavu, ale tim, že je moc lidi nechtěj. Jdou 100x hůře naodbyt, než \"slaboobsahy\", nebo Diesly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Tak druhý pokus, jedu se mrknout....

http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=1965983

Tak to mám kousek cca 20 km, cesta tam je celkem pěkná , podle toho fota soudím že to je u Prodejce peugeotů ,vedle benzinky ny hlavní silnici takže bys to měl lehce najít , jinak záleží s kým budeš zrovna mluvit ale jsou tam vcelku vstřícní a ochotní.Naposled jsem tam byl cca před 14 dny ale tohohle krasavce jsem tam neviděl

[upravil dne 4/9/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jeden malej dodatek , myslím že to zbytečná cesta nebude , pokud tam teda auto ještě bude :) , tam jen tak nějaký auta neberou , berou jen to co vypadá hodně slušně a to co se dá dobře prodat , dokonce tam vzali kámošovu služební fábii (protihodnotou + doplatek) bral si piškota auto měnil jen z toho důvodu aby měl co odečíst z daní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Cena super, ale nechci kombi (zas by mi tam rvaly kočárek a psa-) ) , nechci stříbrnou a ..... pokud bude ta na Vysočině po rozvodech ušetřím 10 tkč a jak jsem říkal za 200 to neberu.

Ta červená vypadá moc dobře, ještě hezká kolečka a budeš honit vodu. Doufám, že to nebude zbytečnej výlet do Žďáru, nebo kam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 406 opět není a bylo to pěkně k nasrání, auto není 152 kw, ale pouze 140, což autorizovaný servis jistě neví, bylo zbourané a tak prasácky opravené, že jsme se na dvoře otočili a šli na večeři. Hlavně že jsem jim do telefonu říkal, že tomu opravdu rozumím a jestli mám vážit tu cestu, že to musí být tiptop. Jednatel vše vychválil, super stav, lehce poškozený lak... Tak super stav znamená kvetoucí blatníky, zbořený podběh, chybějící plasty a opravené ve stodole. Prostě auto úroveň áčka, tohle bych jako servis neprodával ani náhodou to je pro ostudu. Aspoň že je tam hezky a bylo na co koukat - kopce, kravičky...-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je škoda, na fotce to vypadlo pěkně, ale to by mě naštvalo, když by mě prodejce nasliboval hory doly a potom se z toho vyklubalo tohle.

S bráchou se nám stalo to samý, když jsem se jeli podívat někam za Prahu na Opla Corsu, podle telefonickýho ujištění majitele v perfektním stavu. Po příjezdu nám ve stodole byla předvedena Corsa s podomácku kitovaným blatníkem a střechou, kterou to prý nějaká němka lehce opřela v příkopu. Takže jsme nepoděkovali a nasraně odjeli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Začínám si čím dál tím víc myslet,že tady ty auta co se tu prodávají jsou jen zbastlený mr*** :grr :grr

Řebík: to vypadá,že tady není ani jedna pěkná 406 v 3.0 V6 na prodej :( snad nějakou pěknou najdeš..... :super :super

Nevěřím tomu, to by musela být náhoda. Dal jsem poptávku do Peugeotů v Praze, ale ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se tu objevují ta varování před auty, tak ohledně tohoto:

http://www.tipcars.com/basic/karta.php?kf=2004&ki=0007&amb=E&tn=Peugeot+406%26nbsp%3B2.0I+16v++1.majitel&odkud=M&Lang=cz

Lakovaný pravý přední a pravý zadní blatník, pravé zadní dveře a možná ještě něco - to auto stojí pod stromem a je špinavý, tohle bylo evidentní. Praskliny laku na narazniku, asi od parkovani, rozbity zadni svetla (je videt i z fotek), chybi predni mlhovky, nepasuje predni kapota, naraznik, prave predni dvere; odeny levy predni blatnik cca 2x3 cm

Celkove to auto patrne ma najeto cca 200tis. km...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...