Rebik

Mám to koupit P406 3.0?

120 posts in this topic

Tak to je ta na kterou jsem včera koukal a slintal...je tam asi uz minimálně 3měsíce co vím... je to krasavec alepoň podle fotek.... takže určitě to schvaluju.... ;) ;) ;)

Původně zaslal: oddie

Počkej, když jsi to sem dal, tak teď ti to někdo vyfoukne, a bude po rozhodování :)

Že bych rozbil prasátko? :mrk

Rebiku - jdi do toho! :)

No je to neuvážené, to takhle napsat, teď si někdo řekne, že když už o tom uvažuje Rebik, že to fakt asi bude dobré auto, a ... ;)

Předpokládám, že tam Rebik má domluvenou nějakou rezervaci (a tím nemyslím výběh pro indiány). ;)

Taky si myslím,že to má Řebík pohlídaný aby mu to někdo nevzal pod nosem...a hlavně jak řikám tak v nabídce Tipcars je už delší dobu protože to sleduju :P :P :P

že bych se na ni zajel dnes podívat? Kdy že jede to Pendolíno? 306 jsem v pondělí prodal, něco přidám a mám slušný vůz, říkáte? ;) Do Sven Cars - Volvo servis - to mám 5 minut pěšky... J.

Tak 406 není, technicky naprosto v pořádku, ale karoserie po kroupách a ne moc povedeném celolaku, takže jsem tlačil na cenu a odmítli přes veškeré argumenty o neprodejnosti vozu jít po 200tKč, což mi nepřijde jako dobrý obchod........ Nějak jim nedochází že za ty peníze je HDI z roku 2002, což sice nechci, ale je výrazně likvidnější....

Podle espézetky typuji , že stála asi před třemi roky na sídlišti Šumbark v Havířově.(byly tam tenkrát prasácké kroupy a dost aut to hrubě odneslo :grr , byl to špatný pohled :bojim)

Výlet byl jenom z Olomouce, žena tu byla s dětma u rodičů a já je jel vyzvednout a navíc jsem navštívil nějaké předpokládané partnery Clubu v OV, takže to neberu jako ztrátu a u nákupu ojetin se s tím musí počítat a neplašit. Ale je to škoda, nové rozvody jsem sebou vezl v kufru-)))