Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Takhle to konci kdyz se moc specha....


Vvitty

Recommended Posts

Mnó, že bych se musel kochat podobnou kejdou každej den se mi moc nepozdává, ale budu-li hovořit osobně, tak na mě daleko víc varovně působí, pokud mám tu smůlu a vidím něco podobnýho \"in natura\". Do teďka mám před očima tejden starej obraz bouračky, kdy nějakej šílenec v Praze asi 400n za Nuselákem osobním autem VYVRÁTIL!!! ten obrovskej sloup veřejnýho osvetlení mezi pruhy magistrály. Jel sem kolem tak 5 minut poté, co se to stalo. Auto nasračky (asi na 4 kusy), chlap na sračky (asi jeden kus - byla tma). Ze zbytků auta vytejkalo, co mohlo, z chlapa totéž... Hnus k pohledání. Nikomu to nepřeju, ale je normální jezdit po městě rychlostí dělostřeleckýho granátu? Vždy? kdyby skončil na druhý straně, tak jsou tam obchody a jak hluboko se asi může auto s touto rychlostí zabořit do baráku, kde můžou bejt lidi? Je asi drsný co teď napíšu, ale je to muj názor. Pokud to ten chlap přežil, tak doudám, že bez ruky, nebo nohy, aby už nikdy nemohl řídit, páč bych si taky někdy příště v jednom stěch obchodů kupovat cigára a nechci bejt mrzák kvůli takovýhlemu pičusovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dalsi napad... sice by asi nesel uplne zrealizovat, ale...

Pri kazde takove bouracce by se museli povinne dostavit ti, kteri jezdi jako prasata.... at se taky podivaji, jak potom takove prase muze skoncit... A kdo by se nedostavil, tak by si vykoledoval tres smrti... Jako v Cine ted bojujou s tim SARS, tak tady by se mohlo stejne bojovat proti prasatum za volantem....

No .... asi bych sel na radu jako jeden z prvnich :( ale uplne prase nejsém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělal jsem papíry na sanitu a jako součást výuky tam přišel dopravák s pár videokazetama, to co tam pusti byl snad ten největší humus co sem kdy viděl, samý bouračky, ohořelý těla (bohužel i dětský) a tak. Byla to povinná součást výuky a i ty největší borci vylejzali bílí jako stěna.... Ale je fakt že si to moc nebrali, nekteří :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu to asi takhle vidět to jen opčas třeba já něco takového vidim poprvé za 14dni si na to ani nespomenu ale deně ve zprávách asi bych nato myslel častěji přesně jak někde tušim v Australský televizi ukazujou plíce kuřáků a má to prej učinek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
Napsán autorem voštík

asi dokumentace policii...... ale jako odstrasujici pripad to funguje asi dokonale...... coz o to - ten prvni byl jeste celkem kompaktni, az na tu zlomenou ruku a dojebanej xicht, ale to druhe - to uz je fakt anatomicka encyklopedie v realu :)

No....aspon vim, jak vypadam zevnitr :D

Taky už podle toho trika bylo vidět že asi nejel v tom Feráču, ale v tý druhý popelnici.

Podle všeho v tom Feru jeli dva a doplatili na to, že je to kompozit na kterym za zavěšenej vzadu i motor, takže se to pěkně rozprsklo, jinak by mohli bejt taky celkem kompaktní, takhle je odnesli v igelitce :((

[Editován dne 18/7/03 vector]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No něco podobnýho jsem viděl, akorát že ten člověk seděl v českým \"ferari\" Š120, vystřihávali ho z toho akorát hasiči když jsem projížděl kolem, sejmul ho nějaký frajer v Jaguáru rovnou do příkopu. Musím říct že jsem potom celou cestu jel moc opatrně a s mrazením v zádech. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...