Sign in to follow this  
Followers 0
Vvitty

Takhle to konci kdyz se moc specha....

35 posts in this topic

Fuj jeste ted mi je blbe a to jsem zrovna jedl. Uz jsem po jidle:mad::mad::mad:

You people!!! Tak to je hustý. Takhle si představuju praktická cvičení z prvního ročníku anatomie.

Hmm pěkný ale dal bych to někam veřejně snad by pár lidí dalo nohu s plynu :)

nechapu............

je to drsny. A hlavne nechapu toho kdo to v ty chvili fotil..........

asi dokumentace policii...... ale jako odstrasujici pripad to funguje asi dokonale...... coz o to - ten prvni byl jeste celkem kompaktni, az na tu zlomenou ruku a dojebanej xicht, ale to druhe - to uz je fakt anatomicka encyklopedie v realu :)

No....aspon vim, jak vypadam zevnitr :D

Vostik: docela drsnej humor to se snad budu radejc koukat na ty prasarny co hazi masinka na diskusi nez tohle. Ale ani jsem nepoznal jakej model to byl toho ferrari.:D:D:D

Luk-Freedom asi podle kapoty ta testarosa :) humor drsnej ale něco podobnýho i na našich silnicích k vidění jak už sem psal dal bych to veřejně na oči všem řidičům :)

Stefan: no ja myslim ze to ani nebyl humor... :mad:

Ad verejne vyveseni - obcas by neskodilo takove zabery zaradit misto reklamy v televizi... neco podobnyho jako bezelo nedavno o koureni

pripadne by to mohla byt lekce v autoskole zarazena pred zdravotni vychovu....;)

taky bych byl pro... v tech autoskolach by to mohlo mit efekt aspon trochu a kdyby se to davalo do novin a televize, tak by se to urco neminulo ucinkem.. akorat by asi byl kyblik skoro nutna vybava kazdeho divaka :)

Vostik: s tim kyblikem nerikej dvakrat, aby se to za chvili nestalo povinnou vybavou auta hned vedle lekarnicky.....

Tyhle fotky jsou už pár let staré, už jsem je kdysi viděl. Jsou z policejní dokumentace, a je to myslím z Rakouska, jestli si to s něčím nepletu? Kdysi jsem k tomu měl i odhad průběhu té nehody, od jednoho známého, co jeden čas jezdil k nehodám v ČR...

Vystavovat takovéhle fotky je sice hezká myšlenka, ale valný efekt to stejně nemá - většina lidí se při pohledu na ty fotky otřese hrůzou (případně hledá kýbl), ale za chvíli to hodí za hlavu, a do auta sedá s přesvědčením, že jim se nic takového stát nemůže...

a tady je prave videt inteligence naroda.... :( bohuzel, je to tak jak rika Oddie, ale cim vic bude takovych pripadu na ocich a bude se o nich vedet, tak tim vic lidi si rozmysli (snad) tu cihlu na plynu.

Rekl bych, ze je to o tom, ze se takoveto fotky mezi lidi moc nedostavaj a proto, kdyz uvidim jednou za rok podobne fotky, tak mi to nerekne tolik, jako kdyz je uvidim kazdY tyden...ne-li kazdy den...