Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

osoupany volant


graphixx

Recommended Posts

zkuste si sehnat kozenej na vrakaci, bude tak za 1000-1500, airbag si precvaknete - pozor, volanty na stary model se lisi od novych modelu prave ve zpusobu uchyceni krytky s airbagem, starej model ma zezadu dva srouby, novej se jen nacvakava, takze zkontrolovat co kupujete

Jinak potah na volant je naprd, ten me rozciluje a nemam ho rad

[upravil dne 24/8/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám po 171tis taky značně ošoupaný volant (prostě moc jezdim po městě a parkuju), ale rozhodně bych to neřešil potahem (ale to je každýho věc). Na vrakáči nový určitě seženeš... mají jich spoustu, ale ceny nevím. Já ho budu mít od j.wolfa, takže už se těším ....:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jindra73

P 106 r.v. 1998 najeto 188 000km bez jakéhokoliv ošoupání volantu - volant je jako nový , že by do maličkých pežotků dávali kvalitnější volanty? :D

Asi ne, já mám taky takovej \"použitej\". :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Já mám volant ještě pěknej, ale trošku jsou vidět odědky na sedačce, mám je polokožený a jak je opěradlo dole rozšířený tak se o něj dřou kalhoty když se vysedá a leze dovnitř,to bude horší až se to odře pořádně, těch na vrakáči moc nebude:( říkal jsem si, že kdyby to začlo prosvítat, tak to namastím vojenským leštidlem na boty a vyleštím:mrk snad mi nikdo nedá na vánoce bílý kalhoty:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...