graphixx

osoupany volant

17 posts in this topic

Zdravim, rad bych se zeptal, zdali opravdu vsichni maji uz osoupany volant. mam hdi 99 rok 406. a mam osoupany volant a nevim co s tim, jde s tim neco? nejak to olakovat nebo necim osetrit?

Diky

Mam stejne auto a stejne osoupany volant. No taky ten volant uz odridil 200 000km.

Myslim ale ze pomuze jenom vymena :(

zkuste si sehnat kozenej na vrakaci, bude tak za 1000-1500, airbag si precvaknete - pozor, volanty na stary model se lisi od novych modelu prave ve zpusobu uchyceni krytky s airbagem, starej model ma zezadu dva srouby, novej se jen nacvakava, takze zkontrolovat co kupujete

Jinak potah na volant je naprd, ten me rozciluje a nemam ho rad

[upravil dne 24/8/06 Ferry]

Já mám po 171tis taky značně ošoupaný volant (prostě moc jezdim po městě a parkuju), ale rozhodně bych to neřešil potahem (ale to je každýho věc). Na vrakáči nový určitě seženeš... mají jich spoustu, ale ceny nevím. Já ho budu mít od j.wolfa, takže už se těším ....:cool:

Tak v tom pripade vyhlasuji patrani po kozenem volantu do HDI 406 r.v.99 :) Nenabizi ho zrovna nekdo k prodeji?

Původně zaslal: graphixx

Tak v tom pripade vyhlasuji patrani po kozenem volantu do HDI 406 r.v.99 :) Nenabizi ho zrovna nekdo k prodeji?

To budeš muset dát do jiné sekce :P

Jinak já mám 150 tis km a už začíná být taky ošoupanej.

Ja mam najeto 160tis km a moc ošoupaný není jen malinko v horní části,ale to mi příde že je od sluníčka.

uz jsem to tu nekde psal: Jel jsem s 206kou, najeto 60tis a volant byl dom*danej jako svine

Já ho mám jen trošku a to na levé straně, pás asi tak 10 cm... asi mám agresivní pot ;)

P 106 r.v. 1998 najeto 188 000km bez jakéhokoliv ošoupání volantu - volant je jako nový , že by do maličkých pežotků dávali kvalitnější volanty? :D

Původně zaslal: jindra73

P 106 r.v. 1998 najeto 188 000km bez jakéhokoliv ošoupání volantu - volant je jako nový , že by do maličkých pežotků dávali kvalitnější volanty? :D

Asi ne, já mám taky takovej \"použitej\". :nevim

záleží jak kdo s ním otáčí, to chce trochu víc ručkovat do zatáčky a né s ním šoulat jednou rukou :D:D:D

Já mám volant ještě pěknej, ale trošku jsou vidět odědky na sedačce, mám je polokožený a jak je opěradlo dole rozšířený tak se o něj dřou kalhoty když se vysedá a leze dovnitř,to bude horší až se to odře pořádně, těch na vrakáči moc nebude:( říkal jsem si, že kdyby to začlo prosvítat, tak to namastím vojenským leštidlem na boty a vyleštím:mrk snad mi nikdo nedá na vánoce bílý kalhoty:aut:D