Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 - výškové seřízení předních světel??


imaster

Recommended Posts

Zdravím pánové. Můj problém, jedná se mi o výškové seřízení předních světel. Kolečkem točím, motorky vrčí, ale světla se ani nehnou. Nevíte někdo jak to tam je? Měli jste to už někdo rozdělané? Je to Peugeot 206 rv.12/2004 čiré světla s 2xH4.

Poradíte?

Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zhora na motorku pootáčet šroubovákem seřizovacím šroubkem bílé barvy. Pokud nereaguje náklon světel ani na ruční seřízení, pak někdo blbě nasadil motorky.Můžeš i sundat víčko na výměnu žárovek a pokusit se pohnout parabolou. Pokud se volně hýbe ve svislém směru , pak je nutno motorky pootočením uvolnit z bajonetového uchycení,ručně vytočit , aby táhlo s kulovým koncem vylezlo co nejvíce ven z motorku, kulový konec zaháknout do držáčku v parabole a motorek opět zajistit pootočením v bajonetu. Možná ale bude nutno vyjmout světlomety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak motorky jsem vyndal a zkontroloval. Oba chodí perfektně, přišel jsem na to, že pomocí imbus klíče který se zastrčí na konci motorku se vysouvá jakési stavítko (pravděpodobně na základní seřízení světel.) No a celé to potom vyjíždí pomocí motorku. Nic méně, světla se ani nehnou. Nevíte náhodou, jak to vypadá uvnitř paraboly. Nemůže to být někde zaseklé??

Diky za každou radu, do servisu se mi moc nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...