Sign in to follow this  
Followers 0
purkmistr

zápach z klimatizace

10 posts in this topic

nevíte náhodou někdo kde a jak se čistí klimatizace? pokud jede tak vse je ok ale jak se vypne a odmrazuje tak to děsně smrdí!!!!!!!! dík za rady.

vydesinfikovat, 1-2x za rok, je na to nekolik spreju a dalsich pripravku.

Napis v hledani klimatizace a pocti si ... :roker

Posledni dobou se zde na foru doporucuje vystrikat ji studenou desinfekci Milton. Koupis ji v lekarne. Ja to jeste nezkousel, zatim jsem si vzdycky kupoval spray, ktery se cely vystrika do vydechu a do nasavani vzduchu.

jo a ten pilovej filtr najdu v P306 1.8 16V rv.2000 kde? :myslim díky za odpověd:papa

Tak sem si konecne koupil desinfekci milton. vcera vecer jsem udelal koncentrát a aplikoval jej do vsech vydechu a nadechu:aut. mel sem asi 1M dlouhou hadicku s malinkou tryskou kterou sem mel napojenou na tlakovou nadobu. nastrikal sem tam toho asi 3/4 litra. no smrad jako na bazéne:-) ale dostal sem se vsude. dneska sem zkusil co se stane a jaky bude vysledek. nastartuju, zapnu klimu, čicham čicham - vse ok, vypnu klimu po 1/4 hodine a cekam co bude - parada, nic není cítit:super a tak sem si rekl ze to zkusím jeste protáhnout teplym vzduchem. Otocim regulator a ejhle ted ten zapach nejde pri odmrazovani klimi ale pri pustenem teple!!!!!!!!:grr:grr:grr smrad jako plny pytlik na vysavac. tak nevim jestli s prichazejici zimou sem to mel vubec cistit!!!!!

Mám také 306, pylový filtr tam není, koupil jsem spej Airco cleaner nettoyant pour climatisation s 0,5m hadičkou a nevím kam ji strčit abych se dostal až do výměníku, tam se udělá pěna a asi za 20 minut zkondenzuje a vyteče odtokem. Poraďte.