Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tahne do prava


Guest Ludweek

Recommended Posts

Guest Ludweek

zaregistroval jsem v posledni dobe ze pri prudsi akceleraci ma auto tendenci tahnout vyrazne do prava. cela naprava nebude uz uplne nejzdravejsi a chci ji casem doprat novy dily a vubec...jen me zajima co je toho pricinou a zda se to muze zhorsovat a dojit tim k nejaky vetsi neprijemnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludweek

zaregistroval jsem v posledni dobe ze pri prudsi akceleraci ma auto tendenci tahnout vyrazne do prava. cela naprava nebude uz uplne nejzdravejsi a chci ji casem doprat novy dily a vubec...jen me zajima co je toho pricinou a zda se to muze zhorsovat a dojit tim k nejaky vetsi neprijemnosti.

Taky myslím,že to budou silentbloky.Mně to na 205 dělalo to samé.ještě navíc,když jsem říznul zatáčku,tak se mi začala klepat řadící páka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

no a jak muze nemoc pokracovat?? myslim kdyz necham vymenu (rad bych udelal komplet podvozek pristi sezonu) na pozdej...najedu asi tak dalsich 5000km?? muzu tim oddelat neco jinyho??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budou to nejspíš silentbloky - geometrie bych neřekl - to by ti nedělalo tohle, ale spíš bys cejtil vibrace ve volantu. Jinak když už si to budeš nechávat dělat, tak ať ti na ramenech zkontrolují rovnou i kulový čepy, abys tam s tim za pár tisíc kiláků nemusel znovu. Jinak s výměnou bych raději nečekal ... na suchu to jde, ale problém je na mokru hlavně při brždění je to dost nebezpečný. A oddělat tim můžeš hlavně sebe a nebo někoho z okolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P607Olda to napsal správně, já měl něco podobnýho a v únoru jsem si udělal výlet mimo silnici. Jednu letní gumu jsem za 4 měsíce sjel o 7mm! na dráty zevnitř- utrhaný silentbloky na ramenou+ čepy v těhlici... S výměnou neotálej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...