Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

gti6 problem s motorem


bubakkaja

Recommended Posts

mam xsaru vts a potrebuju poradit.kdyz rano nastartuju auto tak nedrzi moc volnobeh a pri pridani plynu to nekdy strili do sani a nechce to prekrocit 2000 otacek jakmile to dostanu nad 2000 tak uz to jede pri teplem motoru to jenom jemne skube kolem tech 2000 otacek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Nebude to třeba jen nějakou chybou na řídící jednotce? zkus odpojit baterku na chvíli a pak to zkus:-) Mě to jednou takhle dělalo taky, volnoběh nic moc a přidal sem plyn a chcípalo to, odpojil sem baterku a bylo po problému:D:super

Jinak abys opravdu věděl co a jak je nejlepší zajet si na diagnostiku;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krokac vypada jak novy sani praskle neni a navic je pretesnene baterku jsem odpojil i s ridici jednotkou na diagnostice nic pumpa ma takovy divny zvuk ale proc by to nedelalo i za tepla stejne jak krokac muzu miot plny plyn a nez to prekroci ty 2000 tak tu skube a nechce se tomu zitra mi prijde cidlo atmosferickeho tlaku vzduchu co je na sani hned za klapkou tak to vymenim a dam vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to asi ne:super on jak se zahreje tak jede skoro o.k. toécim to az po omezovac mam ho ve 7300 otackach. ale kolem 2000 problem dneska jsem vymenil cidlo toho tlaku ale porad nic nevim jestli by to nemohla byt civka jsou tam totiz ctyri a jedna stoji kolem 2200 nevi nekdo jak se da zmerit jestli je dobra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...