Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

software do navigace clarion v p607


brunhoferka

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Ota

Zkus případně autorizovaný servis, za info nic neplatíš a třeba budeš překvapen :papa

Pardon, že se vkládám do diskuze, o které toho sice moc nevím, ale když se tu mluvilo o překvapení:::

Zkus to, já jsem v autorizovaném servisu překvapen často. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Ota

Zkus případně autorizovaný servis, za info nic neplatíš a třeba budeš překvapen :papa

Pardon, že se vkládám do diskuze, o které toho sice moc nevím, ale když se tu mluvilo o překvapení:::

Zkus to, já jsem v autorizovaném servisu překvapen často. :D

Tvůj případ je ale úplně odlišný :D a navíc myslím, že v autorizovaném servisu je spíš víc překvapená hlavně druhá strana :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

no tak jestli někdo chcete to instalační cd měli by vám ho nahrát v peugeotu a pokud ne mám tel č na chlápka který se tím zabývá a má je všechny (Praha) Já mám bohužel problém asi jinde žádné cd mi to nepřečte ani správné a ani že by napsalo že chybné cd je chybné , pracuji na tom ale zatím si myslím že bude něco s laserem buď jen špinavá a nebo vypálená čočka , no uvidíme v Peugeotu mi řekli že to neopravujou ale jenom mění za (pouhých) 52000kč K&L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a sakriš, jestli tam máš blbou čočku, zkus se podívat do Annonce, máš tam pár maníku, co opravujou neopravitelne.... treba www.rychlajizda.cz ... atd :)

neumím si predstavit, co by ten puvodi majitel delal s tou mechaniou, aby zasvinil čočku. Jak se to projevuje? Teda - jak si prišla na to, že CD nenačte?

A jinak, kontakt na toho maníka, co mi tam rochodí jiný jazyk, než italský mám :)

A klidne sebehnu i do Prahy. Z Banské bystrice je to pouhých 700 km :)

Ale stojí to za to ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 roky později...
  • O 8 měsíců později...
Zdravim potreboval bych poradit.Mam 607 r.v.2001.hdi 2.2 mam v palubovce jeste ten malej displej.Zakoupil jsem VDO auto comunicator z jineho vozu a komplet celou elektroinstalaci vozu z roku 2002 nevite nahodou kdo tomu rozumi a dokaze to zabudovat .Dekuji

ahoj už si to vyřešil??ja se ted nato same chystam....už čekam jen na dobre počasí a jdu nato ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...