brunhoferka

software do navigace clarion v p607

40 posts in this topic

čaues koupilyl jsme si p607 6/2001 s zabudovanou navigací Japonské firmy Clarion prosím víte někdo jaký se musí vložit software do mechaniky v kufru a jestli jde s tímto typem navigace používat mapu čr s hlasovým naváděním v češtině moc díky za rady L a K

tak to bych taky rád vědel... Já mám 2002 hdi Ivoire Pack - pokud vím, tak klasická CDčka DX (tedy Škoda, Audi, VW, seat) nefungujou, nicméňe je to stejná navi jako VDO - jejich mapy fungujou. Koupil jsem jedno CD na inzerát, ale jsem na slovensku, tak to odzkoušet moc neumím.

Co se týče vložení, musíš jen dýl podržet to tlačítko v kufru, ne ho jen zmáčknout. Jestli do toho někdo vidí víc, dejte prosím vědet. Dík

já mám 2005, titane pack a instalace proběhla (včera) přes cd přehrávač v kabině a i cd s mapou tam vkládám...

oto v 2005 je už od roku 2004 novější navigace kde už to jde bez problémů a do téhle se musí tomko222 vložit před mapou ještě právě prý něaké cd se softwarem který to roschodí a pak jen tu mapu no a já právě nevím co je to za ten software jo a máme ebene pack L a K

Mě taky ještě před mapou prováděli instalaci z několika CD...

sakra... já mám jenom mapu. Jestli by mel neko zájem, mohu ji napálit, nebo to píchnout na nejaký server.... - nebo si reknete, co a jak. Jak mám ale sehnat to instalační CD? V Peugeotu? Za kolik?

jestli chce nekdo mail, tak adresa je

moc@petrochema.sk

mě to nainstalovali do káry a pak mi nechal jen CD s mapou...

Nic, páč jsem to auto koupil od nich a při koupi mi to slíbili :cool:

Zkus případně autorizovaný servis, za info nic neplatíš a třeba budeš překvapen :papa

Kamarád má 2001 a poprosil mě o to, jestli jde sehnat mapa CZ, má nějaké CD od Navtechu. www.navtech.com

Dá se někde sehnat česká mapa?

v autorizovaném servisu mi řekli že kvůli stáří auta a to je rok 2001 se tam mapa cz sehnat nedá maximálně prý jen západní evropy a to prý ještě jen někde v německu . Upgraednout to prý také něak nejde . hmm tak že jsem si koupil auto s navigací která je mi tady vlastně na dvě věci. Kdyby se tady mezi váma přesto našel něaký koumám který s tím něco dokáže udělat tak mi to prosím napište , rád přijedu kamkoliv díky L & K

mepu CZ mám!!! koupil sem ji na inzerát v CZ za 1000CZK,

akorát to chce abych tam nahrál novej soft.

Je tam dokonce mapa Slovenska a to je už co říct. V navigaci mi to ale nekdy tvrdí, že banská bystrica je 100km a já už vjíždím dovnitř.

Tak nám tu mapu někdo poskytněte, abychom to vyzkoušeli jak to funguje

Já to můžu přepálit a poskytnout, je to vč. ČR a SR, SW instalovaný letos v létě v Peugeotu. Akorát je to údajně mapa do nového SW pro nový model, tak nevím jak to bude fungovat.

[upravil dne 19.9.06 Ota]

co je ftp nevím, ale zkusím tedy kontaktovat mého providera, jak to udělat...