Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LPG dgi AG


noradek

Recommended Posts

Původně zaslal: Richard296

Ne nedělal jsem stím nic. Tady kdosi napsal, že nový díl rozdělovač (nebo jak se to jmenuje) stojí cca 9.000Kč a tak jsem se smířil s osudem a nechal jsem to napokoji.

no tim vstrikovacem ( rozdelovacem jak pises ) to souviset rozhodne nebude, 75stC zase neni tak hrozny, tech 5 km, kdyz je venku jako ted kolem nuly mi to trva taky, nez se to prepne, nekdy i dyl, kdyz jsou fakt mrazy, co si muzes skontrolovat, zda neni vytazeny z telesa vyparniku cidlo teploty, je umisteny v takovym mosaznym sestrihranu, hned vedle te tluste hadice LPG, co vychazi ke zminenemu vstrikovaci. Muze se stat, ze ho v servise pri nejakym jinym servisnim ukolu nedopatrenim vytahnou, je tam jen zasilikonovane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Richard296

Ne nedělal jsem stím nic. Tady kdosi napsal, že nový díl rozdělovač (nebo jak se to jmenuje) stojí cca 9.000Kč a tak jsem se smířil s osudem a nechal jsem to napokoji.

No já jsem někde četl že v tom jak Ty říkáš rozdělovači je strčenej termistor a ten se ohřívá sálavím teplem z motoru tak jsem přemýšlel že hadice s vodou co vedou do reduktoru bych prodloužil a protáhl kolem toho rozdělovače,ale nevím jestli by to pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PATaMAT

Původně zaslal: Richard296

Ne nedělal jsem stím nic. Tady kdosi napsal, že nový díl rozdělovač (nebo jak se to jmenuje) stojí cca 9.000Kč a tak jsem se smířil s osudem a nechal jsem to napokoji.

No já jsem někde četl že v tom jak Ty říkáš rozdělovači je strčenej termistor a ten se ohřívá sálavím teplem z motoru tak jsem přemýšlel že hadice s vodou co vedou do reduktoru bych prodloužil a protáhl kolem toho rozdělovače,ale nevím jestli by to pomohlo

ve vstrikovaci neni termistor, ten je ve vyparniku, ktery uz na topeni napojenej je a hlida prave dostatecne prohrati vyparniku, aby nezamrzal. Co se muze stat, ze se tohle teplotni cidlo vytahne omylem pri nejaky praci v motorovym prostoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: PATaMAT

Původně zaslal: Richard296

Ne nedělal jsem stím nic. Tady kdosi napsal, že nový díl rozdělovač (nebo jak se to jmenuje) stojí cca 9.000Kč a tak jsem se smířil s osudem a nechal jsem to napokoji.

No já jsem někde četl že v tom jak Ty říkáš rozdělovači je strčenej termistor a ten se ohřívá sálavím teplem z motoru tak jsem přemýšlel že hadice s vodou co vedou do reduktoru bych prodloužil a protáhl kolem toho rozdělovače,ale nevím jestli by to pomohlo

ve vstrikovaci neni termistor, ten je ve vyparniku, ktery uz na topeni napojenej je a hlida prave dostatecne prohrati vyparniku, aby nezamrzal. Co se muze stat, ze se tohle teplotni cidlo vytahne omylem pri nejaky praci v motorovym prostoru

Ahoj Ferry prosim Tě můžeš mi říct kde je to teplotní čidlo na to?A ještě jednu věz kdyby bylo přece vytažené tak to ani nepřepne nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Richard296

Ne nedělal jsem stím nic. Tady kdosi napsal, že nový díl rozdělovač (nebo jak se to jmenuje) stojí cca 9.000Kč a tak jsem se smířil s osudem a nechal jsem to napokoji.

no tim vstrikovacem ( rozdelovacem jak pises ) to souviset rozhodne nebude, 75stC zase neni tak hrozny, tech 5 km, kdyz je venku jako ted kolem nuly mi to trva taky, nez se to prepne, nekdy i dyl, kdyz jsou fakt mrazy, co si muzes skontrolovat, zda neni vytazeny z telesa vyparniku cidlo teploty, je umisteny v takovym mosaznym sestrihranu, hned vedle te tluste hadice LPG, co vychazi ke zminenemu vstrikovaci. Muze se stat, ze ho v servise pri nejakym jinym servisnim ukolu nedopatrenim vytahnou, je tam jen zasilikonovane

Nazdarek.Hned jsem se běžel podivat na tu čidlo teploty a podle toho popisu co jsi popsal jsem žadne nenašel.Na reduktoru nic takoveho neni.Jsou tam dvě hadice s vodou,tlusta hadice s plynem a trubička s plynem z nadrže.žadne čidlo jsem nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem to o nekolik prispevku vys, cidlo je vedle hadice, ktera jde od vyparniku ke vstrikovaci, je to zalepene silikonem v takovem mosaznem sestrihranu, v podstate jiny draty k tomu vyparniku nejdou, krome ovladani elektroventilu, takze to urcite najdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mates7.4

Nazdarek.Hned jsem se běžel podivat na tu čidlo teploty a podle toho popisu co jsi popsal jsem žadne nenašel.Na reduktoru nic takoveho neni.Jsou tam dvě hadice s vodou,tlusta hadice s plynem a trubička s plynem z nadrže.žadne čidlo jsem nenašel.

hmm to je divny, ze by zmenili konstrukci a umistili ho teda nekam jinam ? ja ho tam teda mam a kdyz jsem ho mel vytazeny omylem pri nejaky montazi v motoru, tak mi to prepinalo na LPG az tak kolem 80stC, ted mi to prepina tak kolem 70, zalezi na okolni teplote, nekdy driv nekdy pozdeji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mates7.4

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Richard296

Ne nedělal jsem stím nic. Tady kdosi napsal, že nový díl rozdělovač (nebo jak se to jmenuje) stojí cca 9.000Kč a tak jsem se smířil s osudem a nechal jsem to napokoji.

no tim vstrikovacem ( rozdelovacem jak pises ) to souviset rozhodne nebude, 75stC zase neni tak hrozny, tech 5 km, kdyz je venku jako ted kolem nuly mi to trva taky, nez se to prepne, nekdy i dyl, kdyz jsou fakt mrazy, co si muzes skontrolovat, zda neni vytazeny z telesa vyparniku cidlo

teploty, je umisteny v takovym mosaznym sestrihranu, hned vedle te tluste hadice LPG, co vychazi ke zminenemu vstrikovaci. Muze se stat, ze ho v servise pri nejakym jinym servisnim ukolu nedopatrenim vytahnou, je tam jen zasilikonovane

Nazdarek.Hned jsem se běžel podivat na tu čidlo teploty a podle toho popisu co jsi popsal jsem žadne nenašel.Na reduktoru nic takoveho neni.Jsou tam dvě hadice s vodou,tlusta hadice s plynem a trubička s plynem z nadrže.žadne čidlo jsem nenašel.

Taky jsem na to koukal ale nic takového tam taky nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec.tak jsem byl dneska na diagnostice v GERA v HK.Snimač teploty jsem nezjistil kde je protože si vzali auto do dílny a ja čekal venku.Po 15 minát vylezl ven a že pry mam špatný vstřikobač plynu.Cena asi 10 000 Kč.protočili se mi panenky.prej se to neopravuje jenom vyměnuje.Až se to vymění tak se pry uvidí dál co s tim.Prej ještě muže byt problem s tim čidlem teploty.Nevite někdo da se ten vstřikovač sehnat nějak levněji?Nebo nespravuje to někdo?Diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mates7.4

Zdarec.tak jsem byl dneska na diagnostice v GERA v HK.Snimač teploty jsem nezjistil kde je protože si vzali auto do dílny a ja čekal venku.Po 15 minát vylezl ven a že pry mam špatný vstřikobač plynu.Cena asi 10 000 Kč.protočili se mi panenky.prej se to neopravuje jenom vyměnuje.Až se to vymění tak se pry uvidí dál co s tim.Prej ještě muže byt problem s tim čidlem teploty.Nevite někdo da se ten vstřikovač sehnat nějak levněji?Nebo nespravuje to někdo?Diky moc.

No nevím nevím jestli to tady u nás někdo opravuje,ale řekl bych že spíše ne.

Ještě než budeš vyměňovat nějaké díly za 10000 kč tak bych zkusil nějakej jinej servis než je Gera já tam u nich měl auto také na nic mi nepřišly a ještě jsem tam zaplatil 3500,-

Takže maximální nespokojenost z Gerou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mates7.4

Zdarec.tak jsem byl dneska na diagnostice v GERA v HK.Snimač teploty jsem nezjistil kde je protože si vzali auto do dílny a ja čekal venku.Po 15 minát vylezl ven a že pry mam špatný vstřikobač plynu.Cena asi 10 000 Kč.protočili se mi panenky.prej se to neopravuje jenom vyměnuje.Až se to vymění tak se pry uvidí dál co s tim.Prej ještě muže byt problem s tim čidlem teploty.Nevite někdo da se ten vstřikovač sehnat nějak levněji?Nebo nespravuje to někdo?Diky moc.

Co máč za zařízení LPG?je to už asi dva roky a taky mi měnili vstřikovač,dal jsem za něj 12 000 kč když mi řekli tu cenu tak jsem padnul na prdel no ale co jsem měl dělat,jezdit jsem potreboval,když ho vyměnili tak to bylo dobrý ale asi za rok se to oběvilo znova uplně stejné příznaky jak popisuješ,dlouho mi trvalo než jsem na to přišel nechtěl jsem tomu věřit že je zase v čoudu ten vstřikovač,no a bylo to svíčkama dal jsem nové a je to dobrý.Vstřikovač mi dávaly tady http://www.sate.cz/ do GERY to mám deleko tam jsem ještě nebyl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: PATaMAT

Ferry myslíš že ten elektromagnet co je na reduktoru má nějaký vliv na to jak a kdy to přepne na LPG

no nema vliv kdy to prepne, to ridi jednotka, ale maji vliv ty usazeny necistoty, jak dobre se otevre, kdyz to je pak zatuhly, tak to skube a chcipa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...