Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

LPG dgi AG


noradek

Recommended Posts

Původně zaslal: Richard296

Zdravím Vás pánové, mám 406 BREAK 81kW (98) a LPG systém AG DGI – bez jediné závady na plynu. Včera jsem byl na revizi plynu po jednom roce a ptal jsem se jestli jde tento systém opravovat, auto jsem koupil před rokem jako dovoz Holandsko, bylo mi řečeno, že tento systém je neopravitelný! Nevěřím mu a tak se vás ptám jestli neznáte nějaký servis, který by opravil tento systém – nejlépe na Moravě. Jediný problém je, že když jedu na benzín a auto se má přepnout na plyn tak se přepíná až po zahřátí na 75°C cca 5 km jízdy. Vím, že to je dost pozdě. Poradí mi někdo? Dík

Na 75° a cca 5km je to tak akorát,a servis je dobrej Gera v Hradci Králové tam dělaj AG.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Nazdarek lidi.Mam takovej dotaz.Mam ´406ku 1,8 16V r.v.2000 s LPG AG.Chtěl bych si zprovoznit pal.poč. podle zdejšího navodu.Zajimalo by mě jestli bude počitač potom ukazovat správné hodnoty o pruměrne,momentální spotřebě a kilometrech jako při jizdě na benzin.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mates7.4

Nazdarek lidi.Mam takovej dotaz.Mam ´406ku 1,8 16V r.v.2000 s LPG AG.Chtěl bych si zprovoznit pal.poč. podle zdejšího navodu.Zajimalo by mě jestli bude počitač potom ukazovat správné hodnoty o pruměrne,momentální spotřebě a kilometrech jako při jizdě na benzin.Díky.

no ja se obavam, ze jelikoz BSI jednotka je v podstate od ridici jednotky LPG oddelana, ze nebude mit info o delce vstriku a tim mnozstvi paliva a jakmile se vypnout benzinove vstriky, prestane palubak ukazovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: noradek

Ferry:prosím tě jak ten elmag.ventil vipadá,myslíš tohle?

To je digitální vstřikovač (proto DGI) a měl by vydržet 100 až 150 tisíc km ((dle Dovozce :Tomáš Hanzl - AG Autogas System (Nizozemí),

Areál VZLÚ, Beranových 130, Praha 9 - Letňany))

Pro další možné informace se můžeš podívat zde: http://www.lpg.cz/main/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jsem právě byl a informaci o nedopravitelnosti systému jsem dostal od majitele. Údajně to pro někoho sehnal, ale bylo to dost pracné a drahé. Doporučil mi při poruše namontovat nový systém, který běžně montuje. Ona mi totiž končí platnost tlakových zkoušek na bombě a nová nádrž v rezervě stojí cca 9.000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, to ti řekl majitel čeho? AG DGI se normálně servisuje, to není jako třeba Vialle, tam je trochu potíž. Problém ale budeš mít s tou nádrží - sama o sobě doopravdy dost stojí, pak výměna - před dvěma lety jsem řešil obdobný problém a nakonec jsem usoudil, že starý systém vyhodím a namontuju nový (já jsem ale měl Vialle a tam je v nádrži navíc čerpadlo a celý je to dost drahý).

Odkud jsi z Kvasic? - to jsme téměř sousedi, bydlím v Tlumáku hned při příjezdu z Kvasic. Jednoho kombála jsem viděl stávat na téčku u benzínky, to je tvoje? Když tak napiš, můžeme pokecat o LPG, porovnat zkušenosti (slovak@jvmrpic.cz)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm ja jsem klasickou valcovou nadrz stejnych rozmeru, jako byla puvodni Vialle, u ktery mi letos na jare taky prosla tlakova zkouska sehnal za 6000 i s praci, tzn. nadrz + potrebne ventily na ni, nove vedeni pod autem + montaz do auta.

To s tema nahradnima dilama jsem ale taky slysel, ze na DGi AG Systems nic moc nevyrabi, tak nevim no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom abych konkretizoval: Ve Fedoru v Prostějově i v těch Želechovicích mě potvrdili, že AG DGI opravují, ale je pravda, že to nemusí moc souviset s dostupností náhradních dílů. Navíc jsem si teda poletl systém, co mám namontovaný v autě:bojim takže praktickou zkušenost nakonec s opravou tohoto systému nemám.

To Ferry - pokud je to cena i s montáží za novou nádrž, tak to jsi ji teda sehnal za velmi slušnou cenu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

Jenom abych konkretizoval: Ve Fedoru v Prostějově i v těch Želechovicích mě potvrdili, že AG DGI opravují, ale je pravda, že to nemusí moc souviset s dostupností náhradních dílů. Navíc jsem si teda poletl systém, co mám namontovaný v autě:bojim takže praktickou zkušenost nakonec s opravou tohoto systému nemám.

To Ferry - pokud je to cena i s montáží za novou nádrž, tak to jsi ji teda sehnal za velmi slušnou cenu!

jj cena byla za komplet praci i s materialem, delali mi to v Jihlave u Studenyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec chlapy.Někde se tu řešil snímač teploty ktery hlídá kdy se to ma přepnout na LPG.Potřeboval bych vědět kde je a jestli se s nim dá něco udělat nebo hned vyměnit.Myslim si totiž že se mi to přepina moc brzy a je to ještě studený protože to strašně cuka a nechce to vubec jet někdy se to uplně dusí.Vyčistil jsem ten el.mag,ventil jak tu popisoval Ferry,ale nepohlo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

serizuje se to pouze napichnutim na pocitac s nainstalovanym diagnostickym programem od AG, takze jedine do servisu, kde to montuji

Jinak to kterej system mas poznas treba na ridici jednotce, tam to bude urcite napsano, bude ulozena v ty krabici co je originalni ridici jednotka

Filtr LPG je jednak v elektroventilu, uzavirajicim privod do vyparniku, ten bude nekde v motorovem prostoru a ma zespodu takovej hrnecek, pak je jeste strceny takovy molitanovy kolecko primo ve vyparniku a pak jeste se nekdy montuje takovej stribrnej valec na vystupu z vyparniku smerem je vstrikum

Dneska se k tomu asi nedostanu to vyfotit, venku prsi a ja jsem stejne zapomel fotak, domu prijedu az po tme, tak snad zitra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

serizuje se to pouze napichnutim na pocitac s nainstalovanym diagnostickym programem od AG, takze jedine do servisu, kde to montuji

Jinak to kterej system mas poznas treba na ridici jednotce, tam to bude urcite napsano, bude ulozena v ty krabici co je originalni ridici jednotka

Filtr LPG je jednak v elektroventilu, uzavirajicim privod do vyparniku, ten bude nekde v motorovem prostoru a ma zespodu takovej hrnecek, pak je jeste strceny takovy molitanovy kolecko primo ve vyparniku a pak jeste se nekdy montuje takovej stribrnej valec na vystupu z vyparniku smerem je vstrikum

Dneska se k tomu asi nedostanu to vyfotit, venku prsi a ja jsem stejne zapomel fotak, domu prijedu az po tme, tak snad zitra

čus Ferry.Povedlo se to nafotit ten filtr a ten vyparník?Netušim totiž co je vyparník.Diky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Richard296

Zdravím Vás pánové, mám 406 BREAK 81kW (98) a LPG systém AG DGI – bez jediné závady na plynu. Včera jsem byl na revizi plynu po jednom roce a ptal jsem se jestli jde tento systém opravovat, auto jsem koupil před rokem jako dovoz Holandsko, bylo mi řečeno, že tento systém je neopravitelný! Nevěřím mu a tak se vás ptám jestli neznáte nějaký servis, který by opravil tento systém – nejlépe na Moravě. Jediný problém je, že když jedu na benzín a auto se má přepnout na plyn tak se přepíná až po zahřátí na 75°C cca 5 km jízdy. Vím, že to je dost pozdě. Poradí mi někdo? Dík

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli jsi něco s tím přepínání na LPG mě to dělá to samé když jedu tak se mi to přepne až po nějakých 5 až 10 km při teplotě okolo 80 stupňů,a když to nechám stát tak asi tak po 4 minutách při 40 stupních

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...