Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výběr rádia


michal.doubravsky

Recommended Posts

Obě rádia se mě líbí, divím se že Pinsek nemá Mosfet (nebo chybí v popisu). Designově bych se asi přiklonil k Pioneeru.

Jinak to bypadá že sou podobný ty rádia co se týče schopností. Mě by asi jenom zajímalo jak rychle načítají mp3 a jestli jdou mp3 přetáčet, což by šlo asi jedině v prodejně vyzkoušet. Některý Pinsky prej načítají pomalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MosFet-tranzistory

Tranzistory s vrstvou speciálních oxidů kovů řízené polem. Zajišťují mimořádně efektivní využití energie (menší tepelný ztrátový výkon) a umožňují rychlejší spínání, nezajišťují však bezpodmínečně zvukově lepší výsledky oproti normálním bipolárním tranzistorům. Optimální je jejich použití ve spínacích napájecích dílech výkonových zesilovačů pro zajištění konstantního a vysokého napájecího napětí.

Prostě lepší zvuk. U mýho starýho Pinska to bylo znát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus pozriet panasonic CQ C7703 - mal by byt takmer zhodny z CQ 7303 ale o 1500sk drahsi ale podstatne je ze ma digitalne koncaky = o 20W vacsi vykon a mal by mat tim padom lepsi zvuk. Cenovy rozdiel medzi tym Pioneerom a Panasonic CQ C 7703 je u nas 500sk, takze ja by som dal prednost Panasonicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

MosFet-tranzistory

Tranzistory s vrstvou speciálních oxidů kovů řízené polem. Zajišťují mimořádně efektivní využití energie (menší tepelný ztrátový výkon) a umožňují rychlejší spínání, nezajišťují však bezpodmínečně zvukově lepší výsledky oproti normálním bipolárním tranzistorům. Optimální je jejich použití ve spínacích napájecích dílech výkonových zesilovačů pro zajištění konstantního a vysokého napájecího napětí.

Prostě lepší zvuk. U mýho starýho Pinska to bylo znát.

Zase jsem o něco chytřejší :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maro

Skus pozriet panasonic CQ C7703 - mal by byt takmer zhodny z CQ 7303 ale o 1500sk drahsi ale podstatne je ze ma digitalne koncaky = o 20W vacsi vykon a mal by mat tim padom lepsi zvuk. Cenovy rozdiel medzi tym Pioneerom a Panasonic CQ C 7703 je u nas 500sk, takze ja by som dal prednost Panasonicu.

Jo na ten jsem se taky díval,ale na první pohled jsem neviděl rozdíl.U toho Panasonicu se mi víc libí ten plněgrafický displey.Ale zase Pioneer je Pioneer.No nevím,ještě se nechám překecat.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

MosFet-tranzistory

Tranzistory s vrstvou speciálních oxidů kovů řízené polem. Zajišťují mimořádně efektivní využití energie (menší tepelný ztrátový výkon) a umožňují rychlejší spínání, nezajišťují však bezpodmínečně zvukově lepší výsledky oproti normálním bipolárním tranzistorům. Optimální je jejich použití ve spínacích napájecích dílech výkonových zesilovačů pro zajištění konstantního a vysokého napájecího napětí.

Prostě lepší zvuk. U mýho starýho Pinska to bylo znát.

doplním že hlavní výhoda je je v tom že to méně topí , je to o dost menší takže je více místa pro kvalitnější optickou mecaniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maro

Skus pozriet panasonic CQ C7703 - mal by byt takmer zhodny z CQ 7303 ale o 1500sk drahsi ale podstatne je ze ma digitalne koncaky = o 20W vacsi vykon a mal by mat tim padom lepsi zvuk. Cenovy rozdiel medzi tym Pioneerom a Panasonic CQ C 7703 je u nas 500sk, takze ja by som dal prednost Panasonicu.

wau o celech 20W jo :D a čím více tím lepe:aut

na rmsmax se nehraje ;) pan 4x33W a pio 27W takže rozdíl jen 5W a to není tak závratné.

osobne pio nebo alpinu:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, záleží na co to rádio chceš použít. Jestli neplánuješ zesilovač a tak. Tak bych připlatil a šel do panasonicu CQ-C7703N. Má digitální zesilovač a výkon bohatě stačí. Ale pokud bys do budoucna chtěl stavět hifi. Tak bych zase přidal a koupil model co umí 4 nebo 5 voltový výstup z předzesilovače a na digitální bych se vykašlal. A tento pioneer je taky dobrej. Jsou to jedny z nejlepší značek v hifi. Ale panasonic CQ-C7303se mě zdá že má lepší výbavu než pioneer DEH - P6800MP . U pioneeru jsou zajímavé modely DEH-P75BT a DEH- P55BT. Což zas nad panasonic kralujou v Bluetooth technologii. Protože se nemusí dokupovat modul který maj zabudovaný a navíc uměj číst tel. seznam . Což Panasonic neumí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu proč perete tolik peněz do rádia :D Jenom že to má šílené LCD ? :D

Já jsem kupoval Panasonic CQ-C1313NE za 2.900.- , slušné výkonem, dobře hraje.

A pokud budu chtít větší výkon, tak dokoupím zesák :super

A navíc je rádio schované za dvířkama :D ale uvažuju, že tam vyřežu otvor a dám tmavé plexy :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Nechápu proč perete tolik peněz do rádia :D Jenom že to má šílené LCD ? :D

Já jsem kupoval Panasonic CQ-C1313NE za 2.900.- , slušné výkonem, dobře hraje.

A pokud budu chtít větší výkon, tak dokoupím zesák :super

A navíc je rádio schované za dvířkama :D ale uvažuju, že tam vyřežu otvor a dám tmavé plexy :super

třeba že to má lepší zvuk ;) a od výkonu jsou zesíky :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...